www.sudzibas.lv Mohito Slikts serviss

Mohito - Slikts serviss

Vakar biju šokā pa pārdevējas attieksmi pret klientu. Pircēja apskatīja kleitas, zāles darbiniece pieskrēja klāt un sāka aizrādīt, ka apģērbs ir jāskatās uzmanīgāk! Nu c'mon! Es tas ir tavs darbs, es saprotu, ka tas nav viegls pati strādāju par apģērbu veikala darbinieci, bet, ja tev tas nepatīk, nu aizej prom, palaid cilvēciņu, kas gribēs un mācēs strādāt, nevajag klupt virsū pircējiem, no viņu naudas tev maksā algu galu galā.

V

D Diāna Liepiņa 19.08.2016

Vai šis starpgadījums tiešām ir noticis Vecrīgas Mohito???

Nu c'mon! Šitā tās lietas nestrādā, gribi darbu - raksti CV un ej uz darba intervijām, nevis blandies pa veikalu un raksti sūdzības. Protams, ka gribas nomainīt darbu un no neapkurināma būceņa tikt uz zīmola veikalu, bet vajag to darīt civilizēti.

K Kolektivsnr2 19.08.2016

B Beāte.B 22.08.2016

Gribētos gan pircējai pajautāt - kā ir jāskatās uz drēbēm, lai kāds no darbiniekiem pienāktu klāt un kaut ko aizrādītu!? Parasti normāliem pircējiem neviens neko neaizrāda. Un turpmāk būtu vēlams norādīt konkrētu veikalu, lai nesanāk tā, ka apmelo darbinieces, kuras godprātīgi veic savu darbu.