www.sudzibas.lv Mohito Mohito Origo netīras garderobes

Mohito - Mohito Origo netīras garderobes

17.02.18. Biju Origo Mohito veikalā. Garderobe bija tik netīra,ka bija nepatīkami pielaikot drēbes. Kad norādīju pārdevējai uz problēmu viņa man atbildēja, ka tas neesot viņas pienākums tīrīt pielaikošanas kabīnes. "Izcila" attieksme pret darbu un klientiem.

G

"Izcilas" prāta spējas! Pārdevēja, acīmredzot, apkalpojot pircējus vēl pa starpai piemēslo garderobes. Nākamreiz norādi stacijas apsargam, ka grīda ir slidena. Viņš labprāt nokaisīs grīdu ar taviem zobiem.

veesaa007 20.02.2018

Piekrītu, ka dažreiz veikalos pielaikojamās telpas nav īpaši tīras. Bet- kādā sakarībā te pārdevēja? Viņa ir pārdevēja, nevis apkopēja. Kā saka- nevajag jaukt kopā mušas ar kotletēm.

G Ginta 20.02.2018

Viņas komunikācijai ar klientu liela starpība. Un viņai kā darbiniecei būtu jānodod tālāk ziņa vadībai par apkopējas darbu. Nevis atklāti izrādīt man savu vienaldzību.
P.s. ir veikali kur pārdevējām nākas arī rūpēties par to lai arī garderobēs ir kārtība.