www.sudzibas.lv Modulis autoskola SKOLA UN INSTRUKTORS

Modulis autoskola - SKOLA UN INSTRUKTORS

Es aizgaju macitie uz Moduli domajot ka ta ir laba Autoskola bet izradijas viss pretejs.. Skaku dzirdet no vairakiem cilvekiem ka autoskolas ipasnieks Viktors ir vienkarsi nelietis.. Teoriju vel ciesami var nolikt, bet ar brauksanu ir briesmigi viena varda naudas suksana. velk garuma pats nemaca lai varetu ilgak pavilkt stunda. Pietam vairakam, DAUDZAM, sievietem uzmacas. Piedava norekinaties intimi. Vienkarsi bail ar tadu cilveku sesties viena masina. Nokartojot skolas eksamenu nepielaiz pie C S D D teorijas eksamena, jo neparaksta brausanas stundas. Cilvecini milie iesaku no sirds doties uz citam autoskolam jo pectam no sita tikla bus gruti izkljut lauka...

E

G grey33 20.12.2009

Полный бред, сильная школа не даёт покоя кокукрентам которые готовы даже на такие нечистоплотные методы. Стыд и позор!

P pokimon 16.02.2010

da, vsjo verno Viktor voobse ucitj ne umeet toko visasivaet denjgi i tjanet vremja.Ni kakoj polzi ot nego.

E Elina 29.01.2011

Laikam kadam konkurentam skauz par skolas popularitati. :) Pati macijos un noliku visus exus no 1 reizes, un vienmer profesionala attieksme

č ČangalsPleška 29.01.2011

Vajag tikai priecāties, jo sniedzot intīmpakalpojumus gūsiet baudu, un pašām nebūs jāmaksā!

S Santa 13.08.2011

nekam no si rakstita nepiekritu, macos taja skola un nekas tads nav bijis, un pa to uzmaksanos vsp kkads sviests...

E Elīna 16.08.2011

piekrītu Santai, viss oky tajā skolā, paši vainīgi, ka newarat iemācīties, vai kkas naw tā kontaktos ar instruktoru... tātad naw ko s''udzēties te lieki...

N Natalija 05.10.2011

Uzasnaja shkola, visasivanie deneg, ne puskajut na ekzamen po pol goda.Ni komu ne sovetuju v nej uchitsja!!!

N natalja 26.10.2011

gluposti ocenj horosaja skola sama tam ucilasj i nicego tam ne tjanut u menja muz v drugoj skole ne menjse ucilsa tak cto bred Viktor prepadajet super

J Jelena 02.12.2011

Вы совсем дебилы чтоли? Извените за выражения. Да кому вы нужны? Приставать еще к вам. Ха ха . Не смеши народ и не позорся Ella !!! Сейчас выйду на твой контакт и тогда прочищу тебе глаза если у тебя уже глюки, что ты нужна кому то. Школа как школа, ненравилась бы непошла бы. Не культуры, не истетики . Я не пойму, кто в этом виноват что ты тупая и не можешь сдать экзамен. Сразу инструктор плохой, да?

F flower 09.02.2013

Piekritu Ellai un pat esmu parliecinata ka to ko raksta Jelena tas ir Viktors Pobjarzins - tiesi ta vins runa!!! Nelietis man ari nepierakstija stundas, tada veida vilkot laiku un naudu. Cik daudz man pazinu iekeras si neliesa tikla!!!

JUMS NAV OBLIGATI JAMACAS BRAUKSHANAS PIE VINA, VINS APGALVO KA JUMS IR KONTRAKTS UN JANEM BRAUKSANU.
VISS IR ISTA MELOSHANA .
JUS NOSLEDZAT KONTRAKTU TIKAI PAR TEORIJU.

LIKUMA IR RAKSTITS KA JUMS IR TIESIBAS NEMT PRAKTISKO BRAUKSANU VISAS AUTOSKOLASS LATVIJA.

VIKTOR POBJARZINS APGALVO KA JUMS OBLIGATI JAIELEC VINA SKOLA PRAKTISKO BRAUKSANU.

NE KERATIES, JO TAS NAV TAISNIBA.

EJIET CSDD, JUMS TEIKS TO PASU KA JUS VARAT IET UN GATAVOTIES PRAKTISKAM EKSAMENAM CSDD CITA AUTOSSKOLA.

NEBAIDIETIES JUS MAKSAJAT TIKAI PAR BRAUKSANU 45 MINUTEM -5 LS.

S solniwko 18.03.2013

da eto pravda, 4to domagetsja, moj muz ewe s nim pogavarit po etomu povodu, ja emu raskazala, 4to na ezde domagalsja, vot ja i ubezala ot tuda

S Sannny 14.06.2014

Arī es mācījos Modulī – visus eksāmenus, t.sk. skolas teorijas eksāmenu, nokārtoju ar pirmo reizi. Viktors ir ļoti labs teorijas pasniedzējs un arī kā par instruktoru man par viņu ir palikušas vislabākās atmiņas. Jā, braukšanas nodarbību bija daudz (sāku no nulles), bet man ne reizi nebija ienācis prātā, ka pie tā būtu vainojams instruktors (varbūt tāpēc, ka man viss kārtībā ar paškritiku?) Tad, kad braukšanas laikā sāku nepieļaut nopietnas kļūdas, pati sāku justies pārliecināta par sevi un spēju iedomāties sevi patstāvīgi braucam, mani uzreiz sūtīja uz eksāmenu. Kopš tās dienas, kad ieguvu tiesības, braukšana man nesagādā nekādas problēmas – pie stūres jūtos droši un pārliecinoši. Pati zinu, ka tas tā nebūtu, ja braukšanas stundu man būtu bijis mazāk. Par to uzmākšanos... varbūt vienai otrai vajadzētu mazāk fantazēt un nepieņemt vēlamo par esošo?