www.sudzibas.lv Mods.lv Slikts serviss

Mods.lv - Slikts serviss

Nevienam, nekad neiesaku griezties šajā autoservisā!
Manā gadījumā - remonta laikā tika sabojāts auto dzinēja vadības bloks, kas pēc tam tika nomainīts, kā izrādījas, uz defektīvu bloku, uz tā bazes tika uztaisīts čiptjunings. Kvēpu filtrs tika izgriezts nekvalitatīvi. Auto man tika atdots pēc nedēļas pasakot, ka viss ir kārtībā. Samaksāju 520 eiro.
Pēc visiem šiem remonta darbiem mana auto dzinējis ik pa laikām pēkšņi pārstāja strādāt, neskaitamas reizes nācas vnk palikt stāvot ceļa vidū - borta dators "izmeta" dažādas kļūdas.
Mēģinaju saņemt paskaidrojumus - "meistari" teica, ka no viņu puses nekādu problēmu neesot. Beigās vienā brīdī dzinēja vadības bloks sadega pavisam. Remonts - par maniem līdzekļiem, protams (mīnuss 350 eiro) , paldies profesionālam kurš ātri, vienas dienas laikā, atrisināja šo problēmu (nomainīja vadibas bloku) .
Šīs visas epopejas rezultātā tika pazaudēts laiks, nauda un pabojāti nervi.
Tā kā domājat paši.

Atbilde no mods.lv 06.07.2018

А врать не хорошо... Вы забыли указать, что это было вашим решением не приезжать в наш сервис, где вам бесплатно был бы заменен блок управления двигателем на новый в случае если проблема была в нем, о чем мы неоднократно говорили и писали, вы согласились и потом пропали. Так же ваш мастер попросил оригинальные файлы и мы их любезно предоставили, стараясь помочь в решении проблемы, но теперь мы узнаем что и это было нашей ошибкой читая эту небылицу, которую вы написали. В чем заключалось "неправильное" удаление dpf? Что то много получается на один авто проблем. Или опять лишь бы написать, а факты - да кому они нужны? Впрочем, ожидать адекватности от человека с вашей репутацией и не стоило, данные отзывы говорят о вас все что нужно:
1. Https://www.sudzibas.lv/vca-poliklinika-aura/vca-poliklinika-aura-vitalijs-grebjonkins-c467981
2. Https://www.sudzibas.lv/aura-veselibas-centrs-slikts-serviss-c467978

Topošie autoservisa klienti, ja Jūs nolēmāt griezties uz autoservisu mods.lv kārtīgi izvērtējat savu izvēli. Autoservisa profesionalitāte ir apšaubāma. To rada ne tikai viņas padarītais darbs, bet arī viņas reakcijas uz sūdzībām no klienta puses-noliedzot savu vainu, absurdi atbildējot ar komentāriem mēģinot attaisnot un saglabāt savu reputāciju.

H Heiteris 17.06.2020

Attieksme autoservisā mods.lv ir metama miskastē. Neiedziļinās problēmā, proffesionalitāte apšaubāma, cenas kosmiskas, kā arī neatbild par savu teikto. Noteikti neiesaku nevienam doties uz šo servisu, ir daudz labāku servisu.

Pieredze negatīva. Automašīnai ar DPF filtra problēmu (esot nolietots, neatgriezeniski aizkvēpis) iestādes speciālists mutiski solīja un garantēja, ka problēmu atrisinās. Ieteica un uzņēmās izņemt kvēpu filtru, un galvoja, ka pēc šīm darbībām automašīna būs pilnvērtīgi lietojama, garantēja, ka būs iespējams veikt tehnisko apskati.
Pēc DPF filtra likvidēšanas + pārējām darbībām automašīnai no izpūtēja plūda melni dūmi, pat nedaudz pagāzējot, dūmu mākonis tāds kā KUBĀ 50. gadu mašīnām ...
Speciālisti bez jebkādiem sirdsapziņas pārmetum automašīnu atdod saimniekam, un pat nesatraucas, ka auto nenormāli dūmo, tik piebilst, ka laikam apskati nevarēs iziet. Par pakalpojumu pieprasa neadekvātu cenu, kas ir vismaz divreiz lielāka kā parasti šāds pakalpojums maksā. Čeku arī nedod!
Uz aicinājumu auto sakārtot, lai varētu vismaz iziet apskati, atbild, ka viņi savu darbu esot padarījuši, un ka tas, ka auto dūmo un smird, neesot vairs viņu problēma. Stāsta, ka automašīnai esot kāda cita vaina, ka tā dūmojot, un ka es pats esot vainīgs, ka es viņiem tādu auto esot atdzinis remontēt.

Domāju, ka viņi neizprot šādu automašīnu remontu un to specifiku, neiesaku citiem tur dzīt savu auto. Var būt problēmas lielākas kā pirms remonta.

Tāpat viņi taisa sev FAKE reklāmas ar FAKE komentāriem, un necieš objektīvu kritiku! Vienā vārdā - ŽUĻIKI.

A AntiElvi 10.11.2023

Čau, Kaspar! Tieši meklēju kantori, kas varētu kvalitatīvi atrisināt DPF problēmas. Lasu tagad visiem kantoriem atsauksmes, tai skaitā, šim kantorim un, skatos, ka šiem es arī šos darbus neuzticēšu. 😁
Ļoti pieļauju, ka pēc šī kantora esi griezies pie citiem meistariem atrisināt problēmu un varbūt vari ieteikt, pie kā griezties?

S sanokss 21.01.2024

Ja,man arī ir slikta pieredze ar viņiem! Diemžēl to ko viņš gudri runā youtube
Diemžēl nav ! Attieksme slikta pret klientu ! Izgrieza egr zaglushku nez izkatas tā itka kaut kāds vasilijs to darīja!
Bet nu personīgi bija taa atbraucu no jelgavas pie viņiem visu dienu noblandijos tur pa āru jo ir taču ziemā! Uzgaidamas telpas nav.
Beigās pēc 4 h stundām zvana kaut gan,solīja visu pa 2h izdarīt. Atbraucu es atpakaļ uz jelgavu un Diemžēl auto saka haotiski uzvesties un vis vadības panelis kļūdas! Nākošā dienā devos nu es atpakaļ! Itka izlaboja visu bet neka degvielas patēriņš kosmosa !
Beigās aizbraucu pie Karos Chip
Šie izbrīnīti bija par to kad tika atslēgta lamdas zonde ! Un prasīja kura pagrabā esmu bijis!
Beigās paldies Karos Chip piekodeja zondi klāt un vis ok