www.sudzibas.lv Mods.lv Slikts serviss

Mods.lv - Slikts serviss

Nevienam, nekad neiesaku griezties šajā autoservisā!
Manā gadījumā - remonta laikā tika sabojāts auto dzinēja vadības bloks, kas pēc tam tika nomainīts, kā izrādījas, uz defektīvu bloku, uz tā bazes tika uztaisīts čiptjunings. Kvēpu filtrs tika izgriezts nekvalitatīvi. Auto man tika atdots pēc nedēļas pasakot, ka viss ir kārtībā. Samaksāju 520 eiro.
Pēc visiem šiem remonta darbiem mana auto dzinējis ik pa laikām pēkšņi pārstāja strādāt, neskaitamas reizes nācas vnk palikt stāvot ceļa vidū - borta dators "izmeta" dažādas kļūdas.
Mēģinaju saņemt paskaidrojumus - "meistari" teica, ka no viņu puses nekādu problēmu neesot. Beigās vienā brīdī dzinēja vadības bloks sadega pavisam. Remonts - par maniem līdzekļiem, protams (mīnuss 350 eiro) , paldies profesionālam kurš ātri, vienas dienas laikā, atrisināja šo problēmu (nomainīja vadibas bloku) .
Šīs visas epopejas rezultātā tika pazaudēts laiks, nauda un pabojāti nervi.
Tā kā domājat paši.

Atbilde no mods.lv 06.07.2018

А врать не хорошо... Вы забыли указать, что это было вашим решением не приезжать в наш сервис, где вам бесплатно был бы заменен блок управления двигателем на новый в случае если проблема была в нем, о чем мы неоднократно говорили и писали, вы согласились и потом пропали. Так же ваш мастер попросил оригинальные файлы и мы их любезно предоставили, стараясь помочь в решении проблемы, но теперь мы узнаем что и это было нашей ошибкой читая эту небылицу, которую вы написали. В чем заключалось "неправильное" удаление dpf? Что то много получается на один авто проблем. Или опять лишь бы написать, а факты - да кому они нужны? Впрочем, ожидать адекватности от человека с вашей репутацией и не стоило, данные отзывы говорят о вас все что нужно:
1. Https://www.sudzibas.lv/vca-poliklinika-aura/vca-poliklinika-aura-vitalijs-grebjonkins-c467981
2. Https://www.sudzibas.lv/aura-veselibas-centrs-slikts-serviss-c467978

Komentāri (2)

Topošie autoservisa klienti, ja Jūs nolēmāt griezties uz autoservisu mods.lv kārtīgi izvērtējat savu izvēli. Autoservisa profesionalitāte ir apšaubāma. To rada ne tikai viņas padarītais darbs, bet arī viņas reakcijas uz sūdzībām no klienta puses-noliedzot savu vainu, absurdi atbildējot ar komentāriem mēģinot attaisnot un saglabāt savu reputāciju.

H Heiteris 17.06.2020

Attieksme autoservisā mods.lv ir metama miskastē. Neiedziļinās problēmā, proffesionalitāte apšaubāma, cenas kosmiskas, kā arī neatbild par savu teikto. Noteikti neiesaku nevienam doties uz šo servisu, ir daudz labāku servisu.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes