www.sudzibas.lv Moda Lombards Slikts serviss, krāpšana

Moda Lombards - Slikts serviss, krāpšana

Šodien piedzīvoju vilšanos. Tā, kā esošajam telefonam nepieciešams remonts, vēlējos nopirkt pagaidu sakaru līdzekli. Ieraudziju, samsung galaxy s6. Nu vizuāli ļoti zolīds. Kopā ar darbinieci, parbaudijam, ka sazinaties var. Itkā pamatfunkciju pilda. Baterija uzlādēta 100%. Nu tik tālu viss skaisti, karti nepieņemot, ok, aizskrienu uz bankomātu, izņemu 150eiro, samaksāju. Laimīgi dodos tālāk pa darīšanām. Kopā saņēmu 3 zvanus, katrs ap 30 sekunžu garumā. Paskatos, oho 40 procenti no 100 peksni. Bet nu labi pagaidam ir ok. Tiekot maja ap 2h laika, baterijs mirusi.. Neizmantojot telefonu. Ienaku maja pievienojot ladetajam. Vins lade, tik ka pakustina telefonu, krit ara. Pievienoju pie pc, lai nu vismaz kaut ko klausamu ieliktu. Figu! Nav iespejams savienoties ar ierīci. Uzzvanu uz modu, pastastu... Atbilde sanemu ka nevis panems atpakal bet ka telefona servisi ari ir, lai eju un sataisu. Vardsakot, neperkat tur preces. Vai ari, ja perkat, parbaudiet visu savam rokam
reizes 10. Jo var gadities iegrabties un smagi..

01.02.2019

RAMONA👀 01.02.2019

Lombardā telefonu pa 150 euro? Tu nopietni?

M Mierīgs Latvietis 01.02.2019

Viens no lētākajiem. Nu ja neskaita podziniekus

Pārdеvējs© 01.02.2019

Un ko tu darītu ar šo pagaidu telefonu, saņemot atpakaļ no remonta savējo?