Lombards Moda - Krāpšana

Nopirku telefonu šajā lombardā, pārdevēja pati ar grūtībām telefonu ieslēdza. Protams, ieslēdza viss kārtība, tajā brīdī gāja. Samaksāju, paņemu telefonu un devos uz autobusu, lai brauktu mājās. Mājās mēģināju telefonu ar bloķēšanas pogu ieslēgt, bet telefons nereaģē. Nākamā rītā sēdos autobusā un devos uz lombardu ar telefonu atpakaļ. Pārdevēja protams atteicās ko darīt, jo telefonam nav garantijas un pie pirkšanas taču esot gājis. Beigās piekrita telefonu aizsūtīt uz Rīgu pie saviem meistariem, saņēmu zvanu, ka es esot nometusi telefonu uz ieslēgšanas pogas, tāpēc poga vairs neejot. Saņēmu atpakaļ telefonu, kuru pat nevaru ieslēgt. Lombards pārdod brāķētu preci un mani vēl pataisa par vainīgu.

K kosmoss19 06.04.2016

Lombards ir lombards, tas nav veikal un ar to jārēķinas, tur nekad nav nekam garantijas.

Otrs moments, ja pat pārdevēja viņu ar grūtībām ieslēdz tad tas jau bija mājiens ka to telefonu nevajag ņemt.

Paņēmat paši vainīgi.