LV RU
www.sudzibas.lv Moda Lombards Cilvēku vazāšana aiz deguna

Lombards Moda - Cilvēku vazāšana aiz deguna

Aizsūtīju savu pieteikumu uz speciālista amatu Lombards Moda! Uzaicināja uz divām intervijām, ar piedāvājumu strādāt par reģiona vadītāju, taču gala lēmumu teica, ka paziņos nedēļas laikā, ka tiešām paliek spēkā šis piedāvājums, jo vajadzēja arī apstiprinājumu no cita šī uzņēmuma vadītāja. Pēc nedēļas man paziņoja, ka viss ir spēkā un līdzšinējā darba vietā varu kārtot formalitātes. Taču es vēl pārjautāju " Vai nebūs tā, ka uzrakstīšu atlūgumu un nāksies vilties, ka pēkšņi pārdomājuši par šo piedāvājumu?" . Viņu atbilde bija pārliecinoša, ka viss ir kārtībā, viss ir apstiprināts un paliek spēkā.
Tālāk es rīkojos, darbā uzrakstīju atlūgumu, ātri vien tika atrasta vietā darbiniece, kuru 2 nedēļas es apmācīju. Pēkšņi...pēc nedēļas man atnāk sms no Lombards Moda, valdes locekļa Guntara" Sorry, tādā muļķīga situācija sanāca, taču tava pieredze neatbilst mūsu darba kvalitātes prasībām".
Es biju uz d.....! Kaut ko tādu nebiju gaidījusi! Es zvanīju, rakstīju, kas par lietu, kas lika tā pēkšņi pārdomāt! Jo es taču principā aizgāju jau no darba un tad lombarda dēļ palieku vispār bez darba.Bija dažādas versijas: 1)no manas iepriekšējās darba vietas atsauksmes neatbilda viņu prasībām; 2) tomēr izlēmuši kā tādu šo amatu anulēt vispār-es pieņēmu, ka šīs bija tikai atrunas.
Galu galā, ja pieņem cilvēku darbā, tad vajag visu izlemt un ievākt informāciju pirms piedāvā gala lēmumu strādāt šajā uzņēmumā. No viņu puses tā bija cūcība, jo viņu dēļ es esmu bez darba jau piecus mēnešu ar mazu bērnu mājās, ja nebūtu viņu, es vēl strādātu līdzšinējā darba vietā. Ilgi nevarēju nomierināties par tādu necilvēcīgu rīcību, biju gatava attiecīgajās iestādēs viņus iesūdzēt, taču nebija pietiekoši pierādījumu, jo viss bija tikai tukša runāšana!
Es domāju, ka neesmu vienīgā, kurai nācies saskarties šajā uzņēmumā ar nepatīkamu situāciju!
Nesen uzzināju, ka paziņa tur arī pēkšņi tika atlaista bez brīdinājuma, labi ja pusgadu nostrādājusi, parakstot papīru, ka atvaļinājuma un atlaišanas kompensācija netiek izmaksāta.

T

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes