www.sudzibas.lv Mobilly Iphone Mobilly aplikācija uzsāk autostāvvietas apmaksu pati no sevis

Mobilly - Iphone Mobilly aplikācija uzsāk autostāvvietas apmaksu pati no sevis

Šorīt, pirms 08: 00, sāka pīkstēt telefons. Liels bija mans pārsteigums, ka ir uzsākta manas mašīnas autostāvvietas apmaksa. Labi, ka paskatījos un uzreiz pārtraucu. (dzīvoju/strādàju ārpus Rīgas un mašīna stāv manā garāžā…)
nezināju, ka mobilly aplikācija bez manas ziņas var vnk uzsākt mašīnas stāvvietas apmaksu. (man aplikācijā stāv iemaksāta nauda.)
uzrakstīju uzņēmumam, lai paskaidro. Atbildes vēl nav.

06.12.2021

Atbilde no Mobilly Pārstāvja atbilde 08.12.2021

Labdien!
Redzu, ka kolēģi jau ir atbildējuši uz radušos problēmu. Ceru, ka nav palikusi nepatīkama pēcgarša. Vai viss kārtībā?

Rebeka no Mobilly

I

I IRKOTEIKT1 06.12.2021

Sanāca vienreiz apmaksāt nepareizo stāvvietu sazvanīju viņus un uzrakstīju iesniegumu
naudu atgrieza un viss bij labi

I IevaKK 07.12.2021

Saņēmu atbildi:
“ Labdien!

Redzu, ka uzlikāt zonai B atlikto startu, kas nozīmē kad dienā kad sākas samaksa, sistēma to uzsāk pati. Darba dienā no 8 rītā. Šajā gadījumā nekādi iestatījumi nav jāmaina, vienkārši būs nospiedusies poga lai apmaksa uzsākas ar atlikto startu.”

Pie vainas bija ATLIKTAIS STARTS