Mobilie operatori

Es stradaju Telekomunik uznemuma, un velos jus nedaudz informet par acu aizmalesanu klientiem no mobilo operatoru puses. Ja jus velaties pieslegties kadam no operatoriem un dabut ta saucamo mazcenas telefonu, tad nedariet to, jo jus piesaistis operatoru pakalpojumam bez izveles iespejas no 1 lidz 3 gadiem. Un par ta saucamo mazcenas telefonu jus parmaksasiet sa laika perioda. Piemeram: Ja jus iegadajaties mazcenas telefonu pie operatora, parekiniet cik tas izmaksas jums visa laka garuma, un apgalvoju, ka pilna summa bus par 10-20% lielaka neka jus iegadasieties to pasu telefonu lizinga jebkura veikala. Fakti: Ja jus iegadajaties mazcenas telefonu pie operatora ar pieslegumu: 1. jus parmaksasiet par telefonu 2. jus piesaistis pie operatora no 1-3 gadiem 3. ja jus mainisiet operatoru, jums bus jaizmaksa soda nauda par telefonu un liguma lausanu, kur kopeja suma ir krietni lielaka neka telefona cena veikala 4. operators, ir tiesigs jums ligt dazadus tarifa plana pieslegumus, jo jus esat parakstijusi ligumu uz noteiktu terminu ar telefona iegadi. Mans Ieteikums: 1. Iegadajieties telefonu veikala uz lizinga noteikumiem ko piedava veikals (Tas aiznem 5-10 minutes). 2. izvelieties operatoru kam pieslegties. Jus iegustat: 1. Telefonu ar normalu veikala cenu, par kuru jus neparmaksajat, un ar lizinga noteikumiem lidz 2 gadiem 2. Mobilo pieslegumu pie ta operatora, kurs jums liekas pievilcigaks 3. jus varat mainit operatoru un piesleguma noteikums, kad vien velaties, jo jus esat neatkarigs no operatora uzbastiem notekumiem. P.S. Atcerieties, par velti ir tikai siers pelu slazda, un pat tad pele samaksa ar savu dzivibu!

J jana 26.01.2007

pilniigs sviest ko tu te raksti.... tev laikam matemaatikaa bija 2 balles... 1,kaart tu liizinga kompaanijai maksaa nereaalos procentus saakot no 28%-34% paarmaksa gadaa... taatad ja telefona cena ir 100 tu par vinju gadaa samaksaa 128-134Ls un peec tevis teiktaa ja tu njem piesleegumu tad taapat tu maksaa aboneeshanu tai firmai un uzturi vinjus pie dziiviibas... tu esi pilniigs analfabeeets matemaatikaa..:D

O operatori 02.02.2007

tas kas rakstija ka jaanem lizingaa telefons laikam pats stradaa lizinga kompaanijaa... lizings ir sviests

E eqr 16.04.2007

Tiesi ta iegrabos ar LMT MAZCENAS MOBILO TELEFONU.