Mobilie operatori

Milie lautini. Es stradaju Telekomunik uznemuma, un velos jus nedaudz informet par acu aizmalesanu klientiem no mobilo operatoru puses. Ja jus velaties pieslegties kadam no operatoriem un dabut ta saucamo mazcenas telefonu, tad nedariet to, jo jus piesaistis operatoru pakalpojumam bez izveles iespejas no 1 lidz 3 gadiem. Un par ta saucamo mazcenas telefonu jus parmaksasiet sa laika perioda. Piemeram: Ja jus iegadajaties mazcenas telefonu pie operatora, parekiniet cik tas izmaksas jums visa laka garuma, un apgalvoju, ka pilna summa bus par 10-20% lielaka neka jus iegadasieties to pasu telefonu lizinga jebkura veikala. Fakti: Ja jus iegadajaties mazcenas telefonu pie operatora ar pieslegumu: 1. jus parmaksasiet par telefonu 2. jus piesaistis pie operatora no 1-3 gadiem 3. ja jus mainisiet operatoru, jums bus jaizmaksa soda nauda par telefonu un liguma lausanu, kur kopeja suma ir krietni lielaka neka telefona cena veikala 4. operators, ir tiesigs jums ligt dazadus tarifa plana pieslegumus, jo jus esat parakstijusi ligumu uz noteiktu terminu ar telefona iegadi. Mans Ieteikums: 1. Iegadajieties telefonu veikala uz lizinga noteikumiem ko piedava veikals (Tas aiznem 5-10 minutes). 2. izvelieties operatoru kam pieslegties. Jus iegustat: 1. Telefonu ar normalu veikala cenu, par kuru jus neparmaksajat, un ar lizinga noteikumiem lidz 2 gadiem 2. Mobilo pieslegumu pie ta operatora, kurs jums liekas pievilcigaks 3. jus varat mainit operatoru un piesleguma noteikums, kad vien velaties, jo jus esat neatkarigs no operatora uzbastiem notekumiem. P.S. Atcerieties, par velti ir tikai siers pelu slazda, un pat tad pele samaksa ar savu dzivibu!

Komentāri (2)

L Lolita 16.01.2007

Meitenīt nu gan tu murgo... Ja tu visu mūžu esi dzīvojusi ar zelta zivtiņu tad tevi sarotu... Bet lieta tāda, ka par to mazcenas mobīlo netiek maksāts ne santīms, nauda tiek maksāta par norunāto... Cik tev vispār gadu? Vienīgais pie Tele2 ir štruntīgāk, jo tur drošības maksa... Bet kas leik izvēlēties sliktus sakarus?Un kamēr tev noslēgts mazcenas mobīlais ir, tu pēc gada vari ņemt jaunu, koutvai vel iet līgums par veco...Tā kā ar savu pamatskolas izglītību tu te nevienu nepārliecināsi!!!

D Dibens 18.01.2007

Tu esi stuulba! Oi, cik Tu esi stuulba!!! Es nesaprotu, kur rodas tik analfabetiski cilveku, kas savaa stulbajaa galvaa izdomaa taadus meeslus un, kas nespej logiski domaat! Par kaadu parmaksu Tu runaa!???? Ja Tu iegadajies subsideto telefonu, Tev ne par ko nav japarmaksaa! Tu samaksaa operatora noteikto telefona cenu pie taa iegaades un tas arii viss. Protams ir noteikums ka Tev ir piesaistitais numurs jalieto 18 vai 24 menesi, bet tas nekadaa meraa neietekmeee Tavus ikmenesha maksajumus. Oi, stuulba!!!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes