Mobilemonsters - visa veida

Nedod cekus, negarante savu preci. Pec likuma to ko jus darat ir zadziba un driz par to jums jau bus svaki.
Un jusu darbinieki ari ir vainigi, interesanti kas bus ja es izliksu video?
Un atzinumu no cilveka kuram jus pardevat?
Vel nesapratat vai spelet gribas? Jums palika nedaud laika lai padomatu un daritu ka pienakas.
Visa prece no Datamarket nonak tur kur busiet jus driz un attaisnojumu domajiet jau tagad. Visa prece neadbild prasibam.
Uz jusu darbibu pamatiem ir jau oficiala lieta. Un mes neesam nekads Datamarket nevajag piesaistit reklamu jusu darbiem.
Atsauksmes uz google par menesi 3 reiz vairak neka par visu laiku.
Un es Jums nelausu apzagt Valsti!

Papildināts Exspert Itconsalting 20.10.2017

Nekvalitativas detalas, no salietiem iericem
Ir ko iebilst? Tad var pec vieniem atbraukt.

Dainis 04.10.2017

Spēcīgi! Autoru par premjeru!...

Не, какой примьер, скучно там... Занимаються бизнесом, а то чтобы работать как положенно единицы в стране. Сегодня электрика выкинул за желание налом получить.

Ventilators 04.10.2017

Pērku pa retam detaļas, ja nedod automātiski čeku, paprasu un man iedod. Nekādu problēmu.

Pēc ieraksta secinu, ka esat histērisks cilvēks. Varējāt normāli uzrakstīt problēmu un kāpēc nebija atrisinājums.
Nē! Jūs bļaujat uz monitoru, sitat ar spēku pirkstus pret tastatūru. Lasot, redzu histērisku ierakstu no kuras neko nevaru saprast.

Izlabojiet ierakstu vai komentāros normāli uzrakstiet problēmu.

visiem kas tirgo JADOD automatiski cekus - tas ir likums

Это их обязанность, а не моя спрашивать. Так вот как раз спросили и не дали... есть документ отправленный в СГД.

Mobilemonsters

nekvalitativas detalas, detalas no salietiem iericem, detalas bez elementiem - tie ir dazi no visa.

Darbinieki tikaj atzimes labas liek Lietuva, bet malaci ari Latvija redzams ka cilveki strada. Tie kuri strada viniem nevajag sev klonet atzimes? vini vienkarsi strada)

Darbinieki tikaj atzimes labas liek Lietuva, bet malaci ari Latvija redzams ka cilveki strada. Tie kuri strada viniem nevajag sev klonet atzimes, vini vienkarsi strada) No otras reizes jau labak sanak kvalitate

Un vel viens darbinieks... daudz tadu bet vins ir menedzeris pieniemsanas punkta... Kompanijas seja ka saka ir visur)