www.sudzibas.lv Mobilemonsters Mobilais telefons

Mobilemonsters - Mobilais telefons

Nekad neejiet uz turieni labot telefonu! Man ir NOKIA 6220. Tas bija nokritis no 4 metru augstuma un salūza mikrofons. Negribēju iet uz tuvāko sūdu darbnīcu, bet nolēmu pameklēt internetā kādu drošaku vietu telefona labošanai lai tas arī maksātu dārgāk, bet vismaz nebūtu problēmu. Ļoti patika internetsaits un es padomāju, ka šī firma ir tā, kas man palīdzēs. Uzreiz teikšu - viss notika tieši tā, kā es negribētu lai tas notiek!
Atnācu uz Mobilemonsters, tur tāds paresns puika, ne īpaši runātīgs, ar zelta ķēdi uz kakla pieņem pasūtījumus. Teica, ka remonts maksās 10 latus. Labi.
Atnācu nākamajā dienā. Iedeva man kopā ar telefonu salūžūšo mikrofonu maisiņā. Arī labi. Pat negaidīju tādu servisu, jo godīgi sakot nesu mobilo uz remontu pirmo reizi mūžā. ES paprasiju draudzeni iziet arā no veikala, piezvanīju viņai, līdz ar to pārbaudīju, ka viss strādā ekselenti! Bet, pamanīju, ka korpuss ir attaisījies vaļā un ir salauzts. Nu, padomāju, laikam no kritiena (4 metri tomēr) bija salūzis, tad meistars taisot vaļā vēl vairāk salauza. Tā kā korpuss bija pamatīgi nolietots, jo nesāju ilgu laiku telefonu bez apvalka, paprasīju lai nomaina korpusu. Lai telefons iegūst jaunu dzīvību! Samaksāju 20Ls, pagaidīju pusstundu (pasēdēju žurnālu palasīju) un dabūju telefonu pilnīgā kārtībā!Teicu paldies uz laimīgs aizgāju.
Tad vakarā pamanīju, ka fotokameras stikliņš no iekšas ir vai nu netīrs vai joprojam aplīmēts ar aizsargplēvi. Tā kā sākās Lieldienu brīvdienas (piezvanīju, uzzināju, ka Mobilemonsters nestrādā) Aizbraucu pēc brīvdienām un teicu lai noņem to plēvi, ko laikam aizmirsa noņemt. Paresns pieņemējs aiznesa aiz širmas laikam meistaram manu telefonu, dzirdēju ka kaut ko teica par pirkstu nospiedumu uz stikla. Es atkal pagaidīju. Tad mani pasauca un atdeva telefonu, un paprasīja lai es pārliecinos par to ka objektīvs ir tīrs. Tas bija tīrs, es pateicos un aizgāju. Es steidzos, jo tas viss notika pusdienu pārtraukumā un man todien vēl bija daudz darba. Tāpēc tikai vakarā pamanīju, ka telefona korpuss ir salauzts tieši tādā veidā, kā bija salauzts vecais, kuru viņiem liku nomainīt. Varēja vēl redzēt nospiedumu no instrumenta, jo laikām šajā vietā korpusu "meistars" taisīja vaļā. Es vairs nekur neaizgāju. Noskaņojums bija sabojāts. Un nekad vairs neiešu uz Mobilemonsters. Es kārtējo reizi apjautu to, ka tu nekad nedrīksti paļauties uz speciālista meistarību vai prasmi. Visu jāpārbauda uz vietas no visām pusēm. Pat ja uz tevi skatīsies kā uz muļķi vai traku. Nevajag kautrēties. NEKAD!

D

J jānis 24.05.2011

Citreiz zināsi, ka lētāk ir nopirkt jaunu!!!

D Dmitrijs 24.05.2011

Gudrais Jānis padomdevējs! Paldies milzīgs tev par bezmaksas padomu! Bet jaunu nopirkt nav lētāk. Uzrakstīju lai padalītos savā nelaimē un palīdzēt citiem, kam radās līdzīga problēma. Man pašam sudzības.lv palīdzēja vairākkārt smelties pieredzi, jo ne mašīnu, ne pulksteni, ne dzīvokli, nepērkam taču katru dienu. Un ja kādam līdz šim problēmu nebija, tad tas nozīme, ka ir veicies un veiksme izbeigsies agrāk vai vēlāk.

D Dmitrijs 21.08.2011

Šim stāstam ir turpinājums. 2 nedēļas pēc tam, kad uzrakstīju šo sūdzību sudzibas.lv man piezvanīja no mobilemonsters un piedāvāja veikt korpusa nomaiņu pret jaunu BEZ MAKSAS. Atvainojās un piedāvāja atnākt pie viņiem jebkurā man izdevīgā laikā lai viņi man visu izlabotu. Pēc kāda laika ( dažas nedēļas) atnācu un, biju pārsteigts, man tiešām nomainīja korpusu telefonam nepieprasot par to neko, lūdza lai pārbaudu vai viss šoreiz ir kartībā, vēlreiz atvainojās un es biju prom. Gribu pateikties mobilemonsters par attieksmi, nākamreiz, kad man būs nepieciešams noteikti vērsīšos pie jums. Vēlreiz PALDIES!
Sudzības autors.
P.S.
Secināju, ka šeit nav iespējams dzēst savu sūdzību, bet varbūt tā pat ir labāk.