www.sudzibas.lv Mobilemonsters Ļoti labs serviss, pārāk ātrs patiesi!

Mobilemonsters - Ļoti labs serviss, pārāk ātrs patiesi!

Vēlos skaistā pavasara dienā iesniegt sūdzību, ka firmā mobilemonster man tik ātri un kvalitatīvi salaboja manu mobilo tālruni, ka par to sūdzēšos katram savam draugam un darba kolēģim! Patiešam tur ir viss,- ērta un brīva pieparkošanās, ja paveicas,- pilnīgi pie durvīm, ērts un moderns ofiss ar uzgaidāmo telpu. Un profesionāla pieeja, laipna attieksme, pieņemamas cenas. Es gribu sūdzēties, ka biju tik priecīga par savu tik super salabotu telefonu, ka man aizsvīda brilles no prieka. Tā nu pieparkojos uz brīdi netālu no bijušās Sporta pils, lai aplūkotu savu atgūto "laimi" un atdzīvinātu funkciju hand free, lai nepārkāptu noteikumus, runājot pa tālruni un notīrītu brilles. Bet tur man uzbruka policija par neatļautu apstāšanos. No prieka nebiju pamanījusi, kur viņi radās! Nu tā, tagad maksāšu 40 eiro sodu par 3 min. piebremzēšanu, labāk būtu atdevusi šo naudu Mobilemonsteram, bet nu ko policists, likuma kalps! Vau! Lai dzīvo pozitīvas emocijas un prieks! Gribu piebilst, kamēr man rakstīja protokolu par nodarīto noziegumu, biju spiesta, turpat, ... tajā aizliegtajā vietā stāvēt vismaz 40 minūtes, apgrūtinot satiksmi visiem, jo izveidojām veselu karavānu ar automobiļiem, kas vēlējās mūs apdzīt. Bet, tad kad es biju piebremzējusi, tur nebija neviena auto. Bet šis plicijas auto radīja īstu sastrēgumu, jo savā salonā lēnā garā rakstīja to protokolu. Un te nu visi varēja stāvēt tur kur aizliegts, nevajadzēja ne pārparkoties, ne aizbraukt, ne ceļu atbrīvot. Gribētu arī zināt, kādiem nolūkiem mani 40 eiro tiks novirzīti? Vēlētos tos labāk ziedot MOBILEMONSTERAM! MATĪSA IELĀ 30! UN VĒL MAN ŠODIEN PA TIKKO SALABOTO TĀLRUNI PAZVANĪJA NO RIMI UN TEICA, KA ESMU AIZMIRSUSI LIELO PAKU AR SUŅA BARĪBU, KO NOPIRKU, BET STEIGĀ AIZMIRSU! UZMINI NU, KĀ VIŅI MANI SAZVANĪJA?
Paldies Mobilemonster! Matīsa 30, tur visu jums salabos, un ātri! ŠAUSMAS!

Atbilde no MOBILEMONSTERS Support Pārstāvja atbilde 24.03.2017

Labdien!

Paldies Jums par siltiem vārdiem! Žēl, ka esam daļa no Jūsu stāsta, kurā Jums izbojāja šo skaisto pavasarīgo dienu!

Ar cieņu,
MobileMonsters.

G

J Jonsons Babys 24.03.2017

Tev 40 EUR par termina apdzīšana nezināšana. Apdzīšana, ja cilvēki iebrauc pretējā joslā un tu brauc, apsteigšana ja mašīna apsteidz citu mašīnu, kas brauc tajā pašā virzienā. Tas ko citi darīja ir šķēršļa apbraukšana.

L LoginNotReal 23.11.2017

Laikam šo pasaku domāja kāds no darbiniekiem, jo raksts ir diezgan stulbs, ar mēģinājumu par pozitīvu viedokli pret pašu firmu. Un beigās "Rimi" nodarbojas ar cilvēku vajāšanu, lai atgrieztu tiem preces, bet paši "MobileMonsters" saglabājot datus no privātpersonas pieteiktā ātrā remontā iesniegta telefona, kā arī izsniedzot tos kādai 3. personai, kas sevi dēvē par "Rimi"