Mobilemonsters - Displeja maiņa

Labdien!Dzīvoju es Anglijā un tieši kad ierados Latvijā nelaimīgā kārtā nometu savu telefonu un tam saplīsa stikliņš. Pēc dažām dienām bija jau jādodas prom, tāpēc apzvanīju vairākas iestādes, kas risina šāda veida problēmas un MobileMonsters pakalpojumi bija vislētākie, tāpēc izvēlējos tieši viņus. Šis pakalpojums man maksāja 80 eiro, savukārt displeja cena kā viszemākā man zināmā bija 30 eiro, tad sanāk, ka es viņiem par darbu samaksāju 50 eiro. Padarītais darbs bija ļoti nekvalitatīvs, jo jau pēc dažām dienā šis displejs bija sācis kustēties, varētu pat teikt, ka bija sācis krist nost. Žēl, ka, manuprāt, pa tik lielu naudu ir tik nekvalitatīvs rezultāts!

K kreditorsPG 11.11.2014

Izskatās, ka dažiem nepielec elementāras patiesības. Tad kad izvēlamies servisu pēc kritērija "...pakalpojumi bija vislētākie, tāpēc izvēlējos tieši viņus.", tad nevajag sūdzēties pa labi un pa kreisi! Skopais ir maksājis, maksā un maksās divas un trīs un četras reizes vairāk nekā vajag!

S [email protected] 14.11.2014

kreditorsPG
suds palieks suuds. un tas nemaksaa 80 eur.