Mobilemonsters - Cenu depings

Nežēlīgs cenu depings! Ieplīsis ekrāns manam Samsung S5830. Iegāju pie viņiem uzzināt kāda cena. Šie pasaka 35 LS+remonts kādi 10 Ls, aizgāju mājās iegāju mājas lapā, tur šis pats ekrāns maksā 24,50 Ls. Nolēmu pameklēt kaut kur citur iegāju alibaba.com tur šis pats ekrāns maksā 3$+piegāde 3$, tas pats http://www.ebay.com/ šis pats ekrāns maksā sākot no 5,99$ maksimums 10$ ar bezmaksas piegādi un visu nepieciešamo remontam. Šie gan vārās cenas liekot 10 x lielākas.http://www.ebay.com/itm/New-Front-Touch-screen-glass-lens-for-Samsung-Galaxy-Ace-S5830-Black-Tools-/400556130359

Leonīds Osipovs 11.12.2013

Kā jau te minēja, tas nav dempings, bet otrādi.
Es savulaik izdarīju tā, ka nopirku ekrānu par lētu naudiņu no Ķīnas un tad aiznesu pie meistara, ietaupot lielu naudiņu.
Kas autoram traucē rīkoties šādi? Es jau riskēju pavisam un nodevu dārgu telefonu kioskā Rīgas Centrāltirgū, pretī nedeva nekādu papīru, ka telefons nodots remontā. Varēju atnākt atpakaļ un nekā nezin. Bet viss bija labi, tomēr neiesaku tā darīt.
Pie mums ir augstākas cenas ļoti daudz kam, piemēram, LED spuldzes - Latvijā tirgo vecus modeļus, kas, iespējams, arī bija dārgi, kā jau pirmie, tikmēr, kas mūsu "Depo", "K-Rauta", "Cenuklubs" u.c. veikalos maksā 15, - Ls, Ķīnā tie jau ir neefektīvi, novecojuši modeļi, tikmēr jaunāki, spožāki spuldžu modeļi Ķīnā maksā vien 0, 60 Ls/gab. Nesen pirku savu Samsung Galaxy Tab planšeti, kas Latvijā maksāja 299, - Ls, bet Korejā 275, - USD ieskaitot DHL piegādi 2 dienās. Divreiz lētāk un ar divreiz lielāku (32Gb 16Gb vietā) atmiņu, bet bez garantijas un ar korejiešu hieroglifiem, kurus bija jāpabaksta un jāuzliek latviešu valoda.
Ir jāsaprot, ka Latvijā šīm cenām nāk klāt cilvēku patērētais laiks un darbs, kas nav bez maksas, brāķa un neveiksmju izmaksas, garantijas nodrošināšanas izmaksas savam darbam, telpu īre un komunālie maksājumi, elektrība, Internets un pat mājas lapas uzturēšana arī nav gluži par velti, plus vēl atmuitošanas, transports, grāmatvedība un kā nu bez nodokļiem. Galu galā kaut ko maizītei ar jāatstāj. Tā kā 10x augstāka cena ir visai pamatota un neticu, ka viņi tur tik traki uzvārās un slīkst miljonos.

R Rihard Borovkov 30.01.2015

Es jau rīkojos tieši tā pat, Lūk Samsung datoram vajadzēja klaviatūru nomainīt bija bojāta klaviatūras plate, aizgāju pie dilera uzzināju ka klaviatūra maksā 95 Eiro+darbs 40 Eiro jāgaida 30 dienas, aizgāju uz kaut kādu nezināmu kantori tur klaviatūra maksā 50 Eiro + darbs 25 eiro un jāgaida 4-10 nedēļas. Iegāju ebay, nopirku klaviatūru ar visu plati pa 9.00 USD, cena ar piegādi, klaviatūru gaidīju 16 dienas, tad youtube video paskatījos kā viņu nomainīt, 15 minūtes nomainīts. Manas izmaksas klaviatūra 9.00 USD, skrūvgriezis specifiskais 1.50 Eiro + 16 dienas, ko gaidīju, 9 minūtes uz video noskatīšanos un 15 minūtes darba