Mobilemonsters - Apkalposana

14. janvārī 2011. gadā vēlējos nodot remontā savu gadu veco mobīlo telefonu Nokia, jo konstatēju nepietiekamu uztveršanas zonu. Pardevējs atteicās pieņemt telefonu, jo nevarot uztveršanu pārbaudīt. Visu laiku tikai slavināja savu labo firmu, un piebilda, ka lai nezaudētu savu prestižu tādus darbus neveic. Vēl vēlējos citai Nokijai nopirkt vāciņus, uz ko pardevējs nelaipni atbildēja, lai atnesu veco telefonu. Bet tos nomainīt jau varu es pats. Jūtos sarūgtināts. Devos uz Mūkusalas ielu, kur laipni apkalpoja un pieņēma pa garantiju.

I

G Gacho 18.01.2011

Jā mobile monsters, ir kārtīgs sūds! Grib izlekt ar baigo brendu, tik ne sūda viņiem nesanāk!

C Cosmo 25.01.2011

Jā, tiešām neieteiktu tur iet.Neko nevar salabot.Apšmauca.Garantijas čeku neiedeva.Laikam jau nemaz nedod.

Un telefona ligzdu sataisot, ilgāk par trim mēnešiem neizturēja :)

R Robis 20.02.2011

Viņi izmanto neoriģinālas (ķīniešu) detaļas. Arī tad, kad apgalvo ka tās ir oriģinālas :)

J jplakans 24.01.2012

Pats pie viņiem bieži iepērkos, bet telefonus labot gan nedodu. Šodien bija interesants atgadījums- vajadzēja nopirkt detaļu. Pa telefonu teica, ka "orģināls" esot uz vietas, bet kad aizbraucu pie viņiem cauri pus Rīgai, izrādās, ka tikai ķīnietis. Saka, ka pēc nedēļas būšot. Pēc nedēļas aizbraucu- nav. Labi, nopērku lēto ķīnieti- defektains. Tā nu vakar devos ciemos mainīt lēto ķīnieti pret "orģinālu" piemaksājot starpību. Dodos mājās, ieliku detaļu- brāķis. Šodien atkal braucu, bet šoreiz ar visu telefonu- parādu kas par vainu. Iedevu telefonu viņiem- vairākas detaļas no "orģinālajām" izmēģināja līdz atrada ideāli funkcionējošu, notaukoja visu LCD ar pirkstiem.. Beigās jau rezultāts labs- detaļa dabūta, bet ja parēķina cik es samaksāju braucot katru reizi ar 2 transportiem vienā virzienā, arī ja man ir 25sant biļete? Dārgi.
Mājās vēl dabūju LCD tīrīt ar spirtu un vates kociņu..

0 0987 30.12.2013

man visvairāk traucēja tieši tā attieksme - runā ar klientu tā kā ar pilnīgu idiotu.
saprotams, ka visādi var gadīties, bet tad taču var piedāvāt kādu kompromisu vai kaut vai atvainoties.
katrā ziņā, nekad tur vairs neiešu un visiem savējiem arī ietekšu izvairīties no tās vietas.

0 0987 30.12.2013

pie tam, spriežot pēc sūdzības ievietošanas datuma, pat vairāku gadu laikā šajā jomā nekas nav uzlabojies.