Mobile Monsters - Slikts serviss

Tika aiznests Iphone X telefons uz šo uzņēmumu ar lūgumu nomainīt ekrānu, jo vecais bija sasists.
Iepriekš jau viens bija mainīts. Kad savācām telefonu, darbinieks lepni pateica, ka vecais ekrāns bija ļoti zemas kvalitātes (ar ko lika saprast, ka viņu uzstādītais būs labāks) . Patiesība bija cita, jaunais displejs nereaģēja ne uz gaismu, ļoti neprecīzi reaģēja uz pieskārieniem un ik pa brīdim raustījās displejs. Telefons tika aizvests atpakaļ uz pārbaudi, visu dienu tika noturēts servisā, aizbraucām pakaļ un pat tieši tajā momentā ekrāns raustījās, kā arī izteicām pretenzijas, par zemo displeja kvalitāti (kura bija krietni zemāka par iepriekšējo, kā arī iepriekšējam displejam nebija nekādu papildus problēmu) , uz ko darbinieks pārgrieza seju un neatbildēja pilnīgi ar neko uz nevienu izteikto aizrādījumu vai jautājumu - kā risināt situāciju. Lieki piebilst, ka šajā servisā neatgriezāmies. Citiem arī neieteiktu šeit doties, it īpaši ar dārgāku tehniku par 100-200 eur.

30.05.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

E

Komentāri (2)

Ventilators 30.05.2019

"...uz ko darbinieks pārgrieza seju... " - haahahahahahahahha... un atstājāt viņu tur, lai noasiņo?

MobileMonsters 31.05.2019

Labdien!

Jūs atnācāt uz mūsu darbnīcu ar jau mainītu un neoriģinālu zemas kvalitātes displeju, kas jau ir ticis uzstādīts uz Jūsu telefona. Sākotnēji, no piedāvātajiem LCD nomaiņas variantiem Jūs izvēlējāties neoriģinālu LCD. Neskatoties uz to, mēs dodam garantiju mūsu darbnīcā uzstādītajām rezerves daļām, bet, lai veiktu nomaiņu garantijas ietvaros, ir nepieciešams IERAUDZĪT defektu. Dienu testējot, mēs neatradām defektu Jūsu telefona displejā - displejs strādāja, bet, atdodot tālruni, Jums tika teikts, ka mēs defektu neredzam, bet ja problēmas atkārtojas, nomainīsim displeju garantijas ietvaros.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes