Mobile Monsters - izbrīns

iegādājos oriģinālo lgkp500 lcd ekrāniņu. viss smuki iepakots burbuļmaisiņā. atvēru mājās vaļā- ekrāniņš ar pirkstiem nodzīvots,saskrāpēts, bez aizsargplēvītes kā visas jaunas detaļas.tātad lietots!bet nu cena bij kā jaunam protams. iemontēju- labi ka darbojas!

U

Smile900 26.03.2013

Diemžēl Tevi jāapbēdina. Iespējams būsi jau ievērojis, krāsas nav gluži tādas kā agrāk, vai ne? Šis displejs ir neoriģināls, arī ja Tevi centās pārliecināt ka 100% oriģināls un ļoti iespējams ka lietots.
A viņiem ir kāds kuriozs... Kad klients atgriež preci, par kuru apgalvo ka tā ir brāķēta, "Monstri" šo preci ievieto tajā pašā kārbiņā no kuras paņem citu "jauno" preci, kuru atdod šim klientam! Un nākošais klients mierīgs nopērk šo iepriekšējā klienta brāķēto preci. Diemžēl viņiem tā ir sistēma. Ir aizrādīts, tomēr - bez rezultātiem.

A Ainars1 04.06.2014

Piekrītu! Tiko pats saskāros ar to, ka man iedeva preci ar defektu. Mēģinot atgriezt preci veikalā protams nekā. Pirms pērciet preci izvelciet no iepakojuma un vizuāli pārliecinieties par stāvoki. Šī ir jau otrā reize! Pirmo reizi, kad pirku "oriģinālo" displeju telefonam - parādījās burbuļi pēc 2 nedēļām.