M.Lūsēnas ģimenes ārsta privātprakse Durbē - nicinoša attieksme

Ilgu laiku esmu bijis pacietīgs, tomēr neredzot nekādus uzlabojumus, pienākusi kārta par to runāt skaļāk. Iesākumā šajā portālā.
Ikvienam dzīvē pienāk reize, kad nepieciešama ārsta palīdzība veselības jautājumos. Tad nu lūk, ikreiz, kad jādodas uz Durbes poliklīniku pārņem šausmu sajūta, jo dakteres nicinošā attieksme pret cilvēkiem ir zem jebkuras kritikas un ētikas normas. Saprotu, ka cilvēkam dažreiz ir sadzīviska veida problēmas un nav tas labākais garastāvoklis, bet es atvainojos - tajā iestādē veidojas iepaids, ka cilvēks uz pasaules ir kļūda un ar savām problēmām varētu vērsties, labāk, pie kaut vai sētnieka. Neviens nav pasargāts no kaitēm. Kādēļ ir jābūt tik nicinošai attieksmei. Nereti tiek kliegts uz pacientiem, kas kā jau lauku mazpilsētā - pārsvarā ir vecāka gadagājuma ļaudis, kuriem finansiālie apstākļi neļauj izvēlēties ģimenes ārstu Liepājā, vai kādā citā pilsētā.
Labs ārsts ir cilvēks, pēc kura apmeklējuma pacients pat bez zālēm jūtas daudz labāk. Durbes ģimenes ārsta apmeklējums padara pacientu vēl slimāku. Man tiešām ir žēl šo ļaužu, kas tur dzīvo un kuriem ikdienā ir nepieciešams vērsties pie šīs personas. Šiem cilvēkiem arī nav iespēju šo jautājumu kustināt, jo pēc tam attieksme, pieļauju, būs vispār pazemojoša. Kur tad vērsties, piemēram 60, 70 un 80 gadīgam cilvēkam par šadu attieksmi? Pašvaldībā? Tur jau arī ir tie paši pensionāri, kuri neko nedarīs, lai situācija poliklīnikā uzlabotos! Vai tiešām vienīgais variants ir Bez Tabu? Vai Durbei ir nepieciešama atkal kārtējā neslavas deva? Varbūt tomēr varam šo jautājumu atrisināt mierīgā veidā, attiecīgi atbildīgajām personām risinot šo jautājumu!
Ja nevar piesaistīt iedvesamas un optimisma pilnus cilvēkus par esošo samaksu, tad vajag pacelt algu, rast līdzekļus, lai cilvēkiem būtu motivācija darboties, lai būtu pretimnākoši, atsaucīgi darbinieki, jo tā jau mūsu valstī nav tie labākie laiki, īpaši pensionāriem!
Tādēļ novēlu atbildīgajām amatpersonām domāt par šo jautājumu un pēc iepsējas ātrāk rast risinājumu!
Paldies!

P