MK Kolekt / ACS Baltija SIA - Slikts serviss

Iegādājos MK Kolekt dūmvadu (būvmateriālu veikalā kam nav sakars ar šo sūdzību) - kvalitāte daudz maz ok. bet līdzi atsūtītā dūmvada mūrēšanas instrukcijas ļoti nepilnīga. Lai nu kā, lielāko daļu samūrēju, bet radās papildu jautājumi par keramikas līmi un pašu dūmvada nobeigumu. Sameklēju internetā izplatītāju, precīzāk, izplatītāja pārstāvi Edvardu, griezos ar neskaidrajiem jautājumiem pie viņa, uzdodot tos epasta vēstulē. Protams, atbildi vairāku darba dienu laikā nesaņēmu. Zvanīju - pacēla un steidzīgi kaut ko pa telefonu mēģināja man izskaidrot, bet, piemēram, par keramikas līmi pat nezināja, pie cik negatīvas āra temperatūras to var lietot, Par pārējo teicās man epastā paskaidrot vai vismaz bildes atsūtīt, taču divu darba dienu laikā atbildi tā arī nesaņēmu Atkal rakstīju epastu. un, protams, atkal neatbildēja vairāku dienu garumā. Rezumē - dūmvadu uzmūrēju un, meklējot informāciju citur, arī nobeidzu, bet par pašu izplatītāju palika ļoti slikts iespaids. Ar tādu servisu mūsdienās strādāt nedrīkst - aicinu visus izvēlēties citu ražotāju dūmvadus.