www.sudzibas.lv Mirandas nometnes Katru gadu rupji pārkāpj LR likumdošanu

Mirandas nometnes - Katru gadu rupji pārkāpj LR likumdošanu

Lielākā problēma Mirandas nometnēs ir tā, ka tā saucamie profesori tur strādā bez jeb kādiem darba līgumiem. Šogad nometnes ir tik daudz vienā nedēļā saspiestas, ka pati slavenā Miranda Miksūra, jebšu L. Osipovas kundze, ar kuru tiek slēgts līgums, dažā nometnē nemaz neparādās. Jāsaka, paldies Dievam, ka nekādi nopietni atgadījumi nav bijuši, bet kādu atbildību var prasīt no Profesoriem, kuru uzraudzībā tiek atstāti bērni, ja profesoriem nav nekādu darba līgumu? Arī nodokļi par darbiniekiem netiek maksāti, lai gan no drošiem avotiem zinu, ka profesori (pilngadīgie) saņem 15Ls dienā. Taču, par proferoriem pārsvarā strādā arī 15- 17 gadus veci jaunieši un viņi par šādu suņa darbu saņem tikai 7,50 par dienu!!! Tā kā ir vērts apsvērt vai ir vērts savu bērnu uzticēt piekstītājam, ar kuru nav noslēgts darba līgums, ne arī viņš ir spējīgs atbildēt par uzticēto bērnu!

Cik man zināms, profesori paši tur tiek nodzīti kā darba zirgi! Viņiem ir jādara viss!! Kad bērni tiek nolikti gulēt, tad profosori teju līdz rītam gatavo programmu, trasītes nākošai dienai, taisa diplomus uc lietas, kamēr pati Osipovas kundze saldi čuč savā mājā!! Reāli, Profesori ir negulējuši un pārguruši visu nedēļu! daudzi no viņiem strādā bez atpūtas, no vienas nometnes uzreiz brauc uz otru nometni un tā mēnesi vai pat divus no vietas!

Viss ko gribu teikt, Mirandas mācību centru vajadzēti cītīgi pārbaudīt no VID un Darba inspekcijas puses!

Hussein Al Fajr 02.01.2015

Es arī biju HP nometnē 1 reizi. Ļoti nepatika zemāk minētās lietas -
1. Dušās bija auksts ūdens, to teicām profesoriem bet viņi teica ka ir 1 bolieris kurš vienkārši nevar sasildīt tik ātri ūdeni tāpēc mazgājāmies aukstā ūdenī
2. Jā, ļoti neapmierināja tas, ka telefonus ņēma nost. Gadījās arī tā, ka kad izdala telefonus izrādās, ka viņš ir izlādējies, tad jādod telefons profesoram un jāgaida līdz nākamai dienai kad telefons būs uzlādēts
3. Par pašiem nometnes dalībniekiem - Bija ļoti jauki un drāudzīgi, bet bija arī tādi kas vienkārši bļāva.
Viens nometnes biedrs (par gadu vecāks par manu draugu) piegāja pie mana drauga un saka šo frāzi "Tu vēl sev gribi bērnus? Varu nokārtot to, ka tev nebūs!"
4. Nometnes veikaliņā jauniņajiem jāstāv ļoti ilgi jo vecākie var iet visiem priekšā
5. Nepatika divstāvu gultas (Gulēju zemākajā stāvā), tas kurš gulēja virs manis vislaik kratijās un man tur lejā bija ļoti neērti ja man augšā vis kratijās.

Hussein Al Fajr 02.01.2015

Es arī biju HP nometnē 1 reizi. Ļoti nepatika zemāk minētās lietas -