www.sudzibas.lv Mirandas nometnes Harija Pottera fanu nometne

Mirandas nometnes - Harija Pottera fanu nometne

Prežde, cem otpravit rebenka v lager, dolgo iskala otzivi.nasla toļko horošie.Pomimo etogo lager postojanno reklamiruetsja v detskih žurnalah.Hočetsja predostereč drugih roditelej.Lager organizovan absoljutno neprofessionalno.Posadiv rebenka tut v avtobus, dozvonitsja do rebenka po priezdu na mesto ne smogla.U detej zabrali mobilnie telefoni i vidali pozvonit roditeljam tolko na sledujuscij den vecerom.utrom vtorogo dnja, dozvonivšis do loliti Osipovoj-organizatora-i viskazav svoe bespokojstvo, mne v ocen neuvazitelnoj forme bilo otveceno-cto detjam vecetom vernut telefoni, togda i sleduet zvonit.v itoge-2 dnja, ja ne znala dejstvitelno li s moim rebenkom vse v porjadke.rezima v lagere net-deti šli spatv 1-3 noči.podjem-v 9-30.na zavtrak -2 buterbroda:odin s kolbasoj, odin s maslom.dobavki ne dajut.obed esce bilee-menee normalnij, a na užin-každij vecer blini i morozenoe.Super sposob ostavit detej dovolnimi!!!tolko li prisposobleno eto pitanie k rastuscemu detskomu organizmu.otdelnij razgovor-lavocka so sladostjami v lagere.takoj himii ja ne videla ocen davno.kak vam ponravitsja kuplennij vašim rebenkom šarikovij "dezodorant"so sladkim zelenim siropom vnutri.rebenok skazal-jazik bil zelenim i scipalo.polskie limonadi, kotorih net ni v odnom nasem magazine-priblizitelno 150 ml-detjam prodavali po 60 sant.kakie-to pšikalki v rot-i eto daleko ne ves perecen vsej gadosti, prodannoj detjam.spali detki na math na polu v spalnih meškah.a vot musora na tom ze polu bilo nemereno.kogda u devocki bili ukradeni dengi, prepodavatel skazala cto eto ee problemi.i eto daleko ne ves perecen vpecatlenij ot etogo "mesta otdiha"dlja naših detej.Roditeli, podumajte horošo, prežde cem otpravit tuda svoe čado.Kstati, vse negativnie otzivi, ostavlennie mnoj na sajte lagerja, bili sterti.teper mne jasno, pocemu tam mozno procitat tolko horošee!

T

I Ibuci 30.09.2008

Nu grūti spriest par pērējo, jo neesmu saskārusies ar šīm nometnēm, bet tas ir pilnīgi normāli par telefoniem. Tā dara daudzu nometņu pedagogi, galvenais, ka vajag par to iepriekš informēt vecākus. Jo!- bieži tas telefons tieši traucē bērnu pierast, aprast...pie nometnes. Visu laiku zvanoties bērnu vairāk 'traumē', ka prom no gimenes, sevišķi tajās nometnēs, kurās bērns nevienu nezin. Tie zvani vairāk uzkurina. Un tā jau nav, ka pa visu nometnes laiku nevar sazvanit ;)

B brr 30.09.2008

Izklausās traki. Bet, ko šī nometne dod bērnam, priekš kam sūtīt? Esmu senā bērnībā pionieru nometnē bijusi, tur sportojām, pa mežu pārgājienos gājām...kas te?

I Ieva 13.10.2008

Pilnīgi nepiekrītu šādai nometnes "interpretācijai". Mana meita ir bijusi jau trīs šajās nometnēs un varu teikt tikai to labāko. Nometnes ir interesantas un katreiz mājās pārbrauc ar jauniem patīkamiem iespaidiem un pozitīvām emocijām. Viss atkarīgs no paša attieksmes!
Par telefoniem un naudu varu teikt, ka vecākiem rūpīgāk pirms nometnes jāizlasa nometnes noteikumi, tad problēmu nevajadzētu rasties: par telefoniem ir teikts, ka tos nevajag ņemt līdzi. Arī man palaižot meitu uz pirmo nometni sirsniņa trīcēja, jo pēc nometnes noteikumiem telefons netika dots līdzi. Savam mieram nākošajā dienā sazvanījos ar nometnes vadītāju un protams pārliecinājos, ka viss ir kārtībā. Par naudu nometnes noteikumos ir teikts, ka var paņemt līdzi līdz 5, 00 Ls, kas tiek samainīti pret "vietējo" naudu, par ko var nopirkt kādu kārumu, ja " vietējā" nauda paliek pāri, tad nometnes pēdējā dienā to samaina atpakaļ. Pāri gan parasti nekas nepaliek. Līdz ar to citai naudai nemaz pie bērna nevajadzētu būt. Par gulēšanu arī viss ir vienmēr iepriekš pateikts: gulēšana savā guļammaisā un tas piemēram manai meitai ir patīkams piedzīvojums. Tā ka viss ir atkarīgs no pašu attieksmes un rūpīgas nometnes noteikumu iepazīšanas!

I iveta 25.10.2008

Mēs tikām brīdināti, ka telefonu ņemt līdzi vispār nevajag un arī nedevām.Bērni ir drošībā -pieaugušo uzraudzībā!!!Kādas problēmas.Var taču zvanīt Lolitai pašai (komēs ar vīru arī darījām ) n viss ar bēniem bija o.k. Jā, dažiem vecākiem nav pieņemami, ka viņi savu atvasi nevar sazvanīt uz "sitiena".Bet, vai Padomju laikā vispār bija bērnam mobilie telefoni????Lūk pie kā nonākam, ja pārlieku uztraucamies un NEUZTICAMIES.Kas tad var notik?Ja kas notiek-par to ziņo.Ēdināšana mūsu bērnam patika un izklaides arī.
Paldies Lolitai-viss ar bērniem ir o.k.

R Ramona 19.06.2009

Pilnigākais sviests. Tad turi savu rebjonku mājas zem 4 atslēgām un viss. Jā, es ari uztraucos par savu bērnu un mājās baroju pareizi cik vien var - bet tā ir ATPŪTAS nometne...kāda gulātieŠana kā pēc pulksteņa, kāda pareiza ēšana - man prieks, ka manam bērnam ir atpēta un kaifs pēc pilnas programmas un pēris ķīmijas saldumi nu neko nenodarīs...neticu, ka ne kolu, ne MC veselīgo Donaldu tvoj rebjonok ikdienā nenobauda...tā kā nevajag. Mani bērni patreiz ir nometnē un zvana katru nakti ap 12 un kaifā stāsta - mammīt, cik te ir forši, šitā ir labākā nometne, te ir tik interesanti...a ko man vairak vajag?????
Jā, zinu, ka guļ klasē uz matraēiem - nu un??? mājas gultās, tīros palagos izguļās...jā zinu, ka ir saldumu veikaliņš un gan jau ne tikai zobi ir zaļi, bet arī viss pārējais to ķīmiju izvadot ir visās varavīksnes krāsās, bet nu un - mans bērns ir lamīgs un smēlies fantastiskas emocijas ar jaunām spēlēm, atrakcijām piedzīvojumiem un pat valša vakaru...Kas interesanti ir svarīgāk bērnam vasarā????

L lava 19.06.2009

Es tomēr nesaprotu tos vecākus, kas aizgrūz bērnu prom uz nometni.Laikam pašiem negribas nodarboties, tad maksā naudu un paši dzīvo cepuri kuldami.Un pēc tam brīnās, kādi tie bērni izaug, vecākus neciena, bla, bla, bla...

K Kristya. 30.06.2009

Ak, kādreiz varbūt noteikumus izlasīsi.?
Nekas nenotiks, ja tavs djetja guļammaisā pagulēs, nepaliks četrkantīgs. ;)

E Endija 07.07.2009

Mums jau te viena otra mamaša palikuši četrkantīga no tā, ka grūž sīkos uz nometnēm.
Starp citu ir opcija, ka arī vecāki var nodrošināt bērniem gulēšanu guļammaisā un teltīs un svaigu gaisu un rotaļas un izklaides.Un vēl labāk par kautkādu nometni.Un sanāk lētāk:)

N nadja 19.07.2010

nekuda detj dengi, atdaj deddomu, i nenado bute žalobi kotatj

I Inga 19.07.2010

Nepiekrītu - mana meita jau 4 gadus brauc uz Mirandas nometnēm (dažādām), arī Potera nometni. Esam ļoti apmierinātas. Domāju - autore sdavu majas lutekli, lai tur mājās un nekur nelaiž.

K kristkrist3 05.04.2013

Nedomājat, ka Harija Potera filma ir mēsls? Tāda pati nometne...

Ausainītis 05.04.2013

Tas ir labi, viss kā padomju laikos. Nometnes, kolonijas un lēģeri.

K ki-ki3 12.06.2015

Šodien no spiegu bērnu nometnes atbrauca dēls.Aizvakar, kad viņš bija nometnē, vinš sūdzējās, ka esot vēmis un ne īpaši labi juties.Vakar nebija iespēja ar viņu sazvanīties, jo nometnē bija ļoti aizņemta diena.Šodien, dēlu sagaidot mājas-slims(38, 5, galvas un kakla sāpes.)Nometnes laikā, dēls esot sūdzējies audzinātājam par slikto pašsajutu, taču viņam atbildēja, lai viņš iet pagulēt un zāles neesot.Šis ir otrais gads, kad sūtam dēlu uz Mirandas nometnēm un domāju, ka pēdējais.Līdz šim man šajā nometnē viss ļoti patika un arī sīcis bija apmierināts, taču vai tiešām, maksājot tāāāādu summu par 5 dienām, nevar nodrodšināt elementāru medicīnisku palīdzību?

D Dzin 14.04.2016

paldies par visām atsauksmēm! vācu info, lai spriestu, laist vai nelaist, pirkt kaķi maisā vai nepirkt - meita pilnīgs Potera fans...Izbrīna fakts, ka pēc visiem šiem starpgadījumiem - šī nav vienīgā vieta, kur sūdzas vecāki - Mirandas nometnes ir IZM noteikumiem atbilstošas ne tikai kā nometnes vispār, bet arī kā "izglītojošās"
Iespēja atgūt pārmaksāto IIN mani priecētu, taču kāda te fcuk izglītība..? ;)