www.sudzibas.lv MFD Veselības centrs Pārdaugava Žanete Isakoviča - pēdējais ārsts!

MFD - Žanete Isakoviča - pēdējais ārsts!

Nu ziniet, laikam arī man beidzot sirds ir pilna. Nu kā tā var???

Mums ir ģimenes ārsts, kurš šo funkciju pilda tikai ķeksīša pēc. Par cik mazajam ir atsevišķs pediatrs, tad ģimenes ārsts mani nesatrauc, jo es viņai nododu pediatra instrukciju un viņa izdara ko man vajag.
Kā par nelaimi - pirmo reizi kopš 1999. gada arī es pati saslimu, bet par cik atrados ārpus LV, tad gaidīju pie turienes ārsta biju tikai uz konsultāciju un tādu "express" ārstēšanu, kas tevi paceļ uz kājām, bet dakteris dod skaidru ziņu, ko darīt pēc atgriešanās mājās. Tā nu es, kopš otrdienas, nomocījusies ar 39-40 grādu temperatūru, atgriežos mājās un mēģinu saprast, ko man darīt rīt no rīta (šodien ir svētdienas vakars). Man ir noteikts nodot asins un urīna analīzes, bet kā zināms, tas izdarāms tikai no rīta.
Domāju, labi, nu piezvanīšu pajautāšu, kā viņa rīt strādā, lai zinu ko darīt: doties pie viņas vai pa taisno uz Gulbja laboratoriju.
Es: "Labvakar dakterīt, piedodiet, ka zvanu, man ir gandrīz 40 grādi temperatūra, gribēju zināt, kā jūs rīt strādājiet?"
Viņa: "Zvaniet uz reģistratūru!"
Es: "Jūs tikai pasakiet cikos jūs sākat rīt strādāt?"
Viņa: "Zvaniet uz reģistratūru!"
Es: "Tikai sākumu darba laikam..."
Viņa: "Zvaniet uz reģistratūru! ... pī, pī, pī..."

Man tikai rodas jautājums, vai tā vietā, lai man entās reizes pateiktu "Zvaniet uz reģistratūru!" nebija vienkāršāk pateikt laiku??

Trakākais, kas kaitina šajā situācijā - viņa par mūsu ārstēšanu saņem atalgojumu, mēs ar lielo bērnu neslimojam, bet ar mazo bērnu es viņai tikai aiznesu gatavus izrakstus no speciālistiem, kur esam bijuši, vai palūdzu uzrakstīt recepti. Viss ir gatavs! Vai tiešām tik daudz cieņas viņai kā ārstam nav???

Ja tā strādā ārsts, kurš strādā doktorātā, kurš visiem vēsta "Atsaucīgi un pieredzējuši ģimenes ārsti un ārsti-speciālisti. Augstākā līmeņa apkalpošana un mūsdienīga diagnostika " rīkojas adekvāti savam sauklim???

Katrā ziņā, šis ir pēdējais ārsts pie kura vēl reizi griezīšos pēc jebkādas palīdzības! Rīt nokārtošu visu papīrus!

E

T tinkija 17.05.2009

Es savam ģimenes ārstam varu piezvanīt pat nakts stundā un izteikt savu tā brīža problēmu, tapēc nesaprotu šādus "ģimenes ārstus" ... bet tādu ir daudz... diemžēl

. ....kl 17.05.2009

Man arī ir laba ģimenes ārste. Māsiņa pat zvana un atgādina, ka jāveic kārtējās profilakses potes.

A anna 18.05.2009

Bet iedomājaties, kā būtu, ja Jums būtu bijusi ģimenes ārste Ludmila Peženkova... Uzvārds tāds interesants...

M Maxi 24.05.2009

hhm, cik es saprotu no mfd.majas lapas daktere MFD irē telpas, bet nu var but es kludos.
Neaizstavu dakteri - bet ar 40 gradu temperaturu ipsi bernam nav jagaida nakamais rits, bet jasauc atrie...
un vel - dakteri ari ir cilveki...

P pufa 24.05.2009

varbūt tas bija automātiskais atbildētājs: zvaniet uz... ;)

J Janis 26.05.2009

Līdzīgs ir ģ. ārsts J. Martinsons AURA -R poliklīnikā. Kad vajadzīgs, ārpus darba laika sazvanīt nevar, jo savu tālruņa numuru nedod. Parunāt ar pacientu kā pienākas arī nemāk. Komunikabilotāte -0.
Kad pacients ieiet pie viņa, viņš raksta kartiņas un pat labdien nepadod. nekad vairs pie Martinsona neiešu.

K katja 28.05.2009

kadus 5 gadus atpakaļj biju Mednieku ielas poliklinikā ģim.ārsta uzskaitē.Sēžot rindā vajadzēja klausīties mūžīgos ārstes un pacientu kašķjus, viņa iznāca no kabineta un skaidroja attiecibas un tada kā letarģiskā
miegā .Atnak vīrs kāja ģipsī, sieva līdzi ar mazu bērnu uz rokām, apsesties nav kur, visur veci cilvēki sēž.Visi nolēmām palaist viņu pirmo, taču ārste ne un viss, lai stāv gaida.
Nomainiju to ārsti uz VIA UNA POLIKLINIKAS ārsti (M.N.)un jūtos neizsakami laimīga, lai gan krieviete daktere runā latviski, saprotamies ļoti labi, galvenais gaidot pieņemšanu valda miers un ļoti patīkama gaisotne.

F Forsha 03.06.2009

Skiet, ka si arste "forsa", spej izrakstit daziem cilvekiem sliimiibas lapas, kad vajag :)))))))))) Tas tiek uzskatits par labu arstu :P
Ta luk!
:// Traki, bet fakts!

Par Martinsonu es ari piektiitu -iespejams, ka vinjs labs arsts, bet piekluve pie si arsta uz so briidi ir pierakstoties uz juliju ( !!!)- tad jau var nomirt gaidot savu rindu... un savukart akutas stundas var sedet un gaidiit... gaidiju 4 dienas... no 8-10, neka nesagaidiju, ta saucas akuta stunda, parasti jau pensionaari vienmer prieksa... :(
un trakakais tas, ka beidzot diena, kad es tiku, es savus 5 norikumojumus un 1 recepti vareju iznjemt pa 6 minutem (!!!), un savukart babulji, kuri sez rinda, muuuziigi aiznjem 20 minutes un ilgaak... ko var taja kabineta darit? pastasstiet man ludzu!!!

M MFDadministrācija 25.06.2009

MFD administrācija izsaka savu nožēlu par izveidojušos situāciju. Diemžēl mēs nevaram komentēt ģimenes ārstu rīcību, kuriem ir patstāvīgas ārstu prakses. Lūdzam pacientus griezties mūsu doktorātu un veselības centru reģistratūrās, kur mūsu darbinieki darīs visu iespējamo, lai atrisinātu radušās problēmas. Kas attiecas uz šo konkrēto situāciju, informējam, ka tā ir atrisināta – mēs esam sazinājušies ar Evu un pārreģistrējām viņu pie cita ģimenes ārsta.

S specialiMFD 25.06.2009

Jusu Isakovica suta uz RTG kad vajag un kad nevajag Man jau bija rentgens -flurografija cita poliklinika taisits, bet vi'na piakasijaas kapec tas ir cita polklinika uztaissits Un vispasr vina ir loti nelaipna, patreiz padomaju cita gimenes arsta nomainu. Un ta registratore jusu filiales kantori ari ir sausmigi nelaipna

E Eva 13.07.2009

Varu apliecināt, ka tiešām MDF direktore ar mani sazinājās un šī situācija ātri tika atrisināta. Isakoviča tiešām tur īrē tikai kabinetu un es katrā ziņā esmu priecīga redzot viņu ejam nevis nākam.
Jaunā ģimenes ārste ir ļoti jauka un laipna un atstāja vislabāko iespaidu par sevi.
Katrā ziņā pie Isakovičas neviens no mūsu ģimenes vairs nepalika, visi ir pārreģistrēti citur.

Izsaku liels paldies MDF direktorei, kura tik ātri reaģēja un šo situāciju un veltīja man savu personīgo laiku situācijas risināšanai, tiešām ļoti novērtēju!
Tieši tāpat saku paldies tās dienas administratorei, kura palīdzēja pārformēt visas lietas, lai Isakoviča paliktu tikai pagātnes rēgs!

Ar jaunās ārstes palīdzību ātri tiku uz kājām un tās jau ir vairs tikai atmiņas, kas kādā brīdī sašūpoja manu dzīvi ar kājām gaisā.

Viss labs, kas labi beidzās!

I Ieva 25.09.2009

Es pilnīgi pievienojos, jo viņa ir ārsts tikai ķeksīša pēc. Pēdējā laika vispār griezos pie viņas tikai pēc nosūtījumiem un tad arī pati pateicu, ko tieši vaja, jo viņa nebija spējīga pat nosūtīt pie vajadzīgā speciālista. Un pēdējais hīts ar vinu bija, kad gaidot bēbi ginekologs teica, ka jāaiziet arī pie ģimenes ārsta uz vispārējo veselības pārbaudi. Ierodoties pie viņas, viņa izbolīja acis un nesaprata, kas viņai jādara un kas viņai jāraksta, beigās paprasīja man, ko es gribu, lai viņa rakstot mātes pasē un tad pirmajā lapa iespieda zīmogu un ierakstīja "vesela". Par to ilgi smējas mana ginekoloģe, jo laikam jau Isakoviča grūtnieci redzēja pirmo reizi un kur nu vēl, lai viņa piegrieztu vērību manam veselības stāvoklim!

M matiiss 06.02.2012

Esmu Isakovicas klients no bernibas un jo ilgak eju, jo saprotu ka sliktaks gimenes arsts nevar but.
Jeega no ssii "arsta"nekaada.

V Vk2 26.12.2018

Pārbaudiet ārstu Zaneta Isakovica,viņai tak nedrīkst ar bērniem strādāt,vinai uz viņiem vienalga,dēļ viņas vienaldzības mans zīdainis tika slimnīcā,es sudzesos talak,līdz bez tabu aiziešu,jo šis ārsts nav priekš bērniņiem.Viņa pat bērnu nearsteja,izrakstij zāles kuras viņam nebij vajadzīgas,tādu ārstu prom vajag dzīt.