www.sudzibas.lv MFD Veselības centrs Pārdaugava Reģistratūra un fizioterapeite Inese Roze

MFD Veselības Centrs Pārdaugava - Reģistratūra un fizioterapeite Inese Roze

Jau ne pirmo gadu izmantoju MFD Pārdaugava zemūdens masāžas pakalpojumus pie fizioterapeites Ineses Rozes.
Man bija pieraksts 8:00, 18/05 biju saņēmusi sms ar atgādinājumu par pierakstu 19/05 8:10. Biju ieradusies uz procedūru un 8:09 jau stāvēju peldkostīmā pie vannas. Redzot, ka Inesei ir ļoti neapmierināta sejas izteiksme, es pajautāju: Pieraksts taču bija 8:10? Uz ko man ļoti aukstā, sausā tonī atbildēja: 8:10 jau jābūt vannā!
Iekāpjot vannā, es noklausījos garu un ļoti nepatīkamu tekstu, par to, ka es 2016.gada decembrī nebiju brīdinājusi, par to ka nenākšu uz procedūru un viņai manis dēļ 4 stundas! bija jāgaida (Tādu pašu komentāru, bijus noklausījusies arī no reģistratūras) Un ka viņa principa pēc, mani varis neņems utt. Uz ko es atbildēju, ka es mēģināju sazvanīt reģistratūru, bet to izdarīt nebija iespējams. Savukārt, kad man zvanīja no MFD, es biju Arābu Emirātos, kur ienākošais zvans maksā ~6 EUR! tāpēc arī necēlu klausuli. Inese teica, ka man bija viņas mobīlais un es varēju zvanīt viņai. Par ko es atvainojos, jo viņas vizītkartes man nebija līdzi un tāpēc es nevarēju to izdarīt.
Pēc šī visa presinga, es pateicu, ka nevēlos pat sākt procedūru un kāpjot ar asarām ārā no vannas, viņa sāka mani mierināt, lai es neuztraucos, viņa mani paņems un raudāt nevajag.
Pēc zemūdens masāžas procedūras biju spiesta braukt mājās un dzert zāles, lai nomierinātos un mazinātu asinsspiedienu. Ūdens, procedūras laikā, bija ļoti karsts un manuprāt, tas bija izdarīts tīšām!
Manuprāt, tas vispār ir nepieņemami, tādā tonī un kontekstā runāt ar klientu. MFD nav labdarības organizācija un es maksājot naudu vēlos saņemt kvalitatīvu pakalpojumu, nevis lai mani nolamā kā mazu bērnu.
Esmu ilgus gadus bijusi ARSa kliente un man nevienu reizi pa 10 gadiem! nenācās piedzīvot neko tamlīdzīgu nedz no personāla puses, nedz no reģistratūras. Pēc šī atgadījuma man vairs nav vēlēšanās izmantot MFD pakalpojumus vispār, jo ir sabojāta gan šī diena, gan veselība.
Esmu nosūtījusi e-pastu centra vadītājai, bet līdz šim brīdim neesmu saņēmusi nedz komentārus, nedz atvainošanos.

J