MFD Veselības Centrs Pārdaugava - Krāpšana.

Labdien, biju aizgājusi uz viziti pie dermataloģes Alīnas Štukartes. Vizite maksa 30€ tas laika man tika pārbaudītas arī dzimum zīmes, pec vizītes man bija jāmaksa par dzimum zimju apskati atseviski 7,50€ . Vai tad maksājot par so viziti tas jau neitilpst cena un arsta pienākumos? Kādeļ par to atseviski jāmaksa? Un neviens par so papildus maksu mani nepabrīdinaja ieprieks. Un arī tas ka es vēlejos nonemt sev kārpu, viniem nav tadas iespejas tur, tad par ko es maksaju šos 30€? Par to lai man pateiktu ka jaiet citur taisit? Vairak neapmeklēsu so negodigo iestādi.

alergologs 23.08.2017

''tad par ko es maksaju šos 30€?'' un ''Vizite maksa 30€'' - pati atbildējāt uz savu jautājumu.
Parasta apskate un kaut kā noņemšana ir divas dažādas lietas.

L linda202 24.08.2017

Nu bet protams es maksaju lai tikai mani apskatītu, ka jau Latvija tas notiek. ???? Labi es samaksatu atseviski lai tik nonem to kārpu, bet viniem tada "labā" iestāde pat aparatūtas tadas nav. ???? Izrādas par vienkarša piliklinika var nonemt. Sviests.

C critical thinker 23.08.2017

kārpām taču ir pašapkalpošanās komplekti, nav jau 40tie gadi

L linda202 24.08.2017

Smēres utt prasa ilgaku laiku lai atbrivotos no kārpām un ne visas palidz, gribeju ātri piesaldēt un viss.

M MFD administrācija 24.08.2017

Labdien, cien. Linda!
Paldies par sniegto informāciju. Mēs patiesi atvainojamies par Jums sagādātajām neērtībām! Atbildot uz Jūsu jautājumu, ārsta konsultācijā ietilpst – pacienta konsultēšana un situācijas novērtēšana, vajadzības gadījumā informēšana par to, vai nepieciešams veikt papildu dziļākus izmeklējumus.
Visām dzimumzīmēm dermatoskopija netiek taisīta, jo ārsts vizītes laikā novērtē, vai ir nepieciešama padziļināta izmeklēšana (šajā gadījumā ārste veica dermatoskopiju, par kuru tika samaksāta papildu summa 7,50 EUR, kas ir norādīts arī veselības centra cenrādī kā padziļināts dzimumzīmju izmeklējums).
Kā saprotam pēc Jūsu aprakstītās situācijas, ārste Jūs nav informējusi, ka par šo izmeklējumu būs nepieciešams maksāt papildu, tādēļ esam veikuši pārrunas ar ārsti, lai turpmāk šādi komunikācijas pārpratumi nerastos.
Vēlreiz atvainojamies par sagādātajām neērtībām!
Ar cieņu,
MFD administrācija