MFD Veselības Centrs Pārdaugava - Irina Golosujeva

Eset umanīgi izmantojot zobārstniecības pakalpojumus šajā centrā. Konkrēti ir sūdzības par zobārsta speciālistu IRINU GOLOSUJEVU (strādā arī ziepniekkalna doktorātā Valdeķu ielā 65). Tika ielikta neliela plombe pie viņas (zem anestēzijas), rezultātā pēc vizītes kad sāka izziet anestēzija jutu sāpes/diskomfortu vaigā un pēc 2 dienām žoklī "normāls" zilums ka var redzēt no vaiga pat. Griezos pie šīs ārstes atkal lai atrastu risinājumu, attieksme bija vienkārši drausmīga, un kā jau rēķinājos pilnībā noliedza ka būtu jebkāda viņas vaina, uzreiz pat neapskatot manu žokli secinot ka esmu it kā sevi pati sakodusi anestēzijas iespaidā un nejutusi. Līdz šim manā praksē un vispār pirmais gadījums, ka pēc zobārsta vizītes būtu radies zilums žoklī un arī savā mūžā ne vienu reizi sevi neesmu sakodusi šādā veidā. Tieši tapēc vēlos informēt citus lai ir piesardzīgi!!!

R Romija 18.06.2015

Nav jau arī viņas vaina! Tā mēdz gadīties!

A Anett 21.06.2015

šoreiz man intuīcija saka, ka tas zilums neradās manas sakošanas rezultātā, jo māsiņa kas viņai būtu jākontrolē nelikās kompotenta un viņas krieviski sarunājās vēl savā starpā dzirdot sarunu secināju ka viņa ir kā praktikante, iespējams, tieši viņa tur sabakstīja bet tad Irinai tas bija jākontrolē jo tieši viņa atbild par to kā norit darba gaita!

A Anett 21.06.2015

Pirncipā man vaidzēja uzreiz aiziet prom, jo man jau bija nelāga sajūga ka ienācu kabinetā, iesēdos krēslā kad satiku to māsiņu, sākās dialogs, jau pašā sākumā nelikās pietiekoši komptenta, daži "interesanti" jaut, un nu lab, takā pirmo reizi mūžā man šāda nepatīkama situācija iznāca, tad protams, tagad izvērtēšu vēl daudz rūpīgāk pie kā iet, un redz, var samaksāt vairāk un tāpat nebūs garantija ka pakalpojums būs kvalitatīvs (to gan jau sen zināju) vnk izvēlējos tieši šo iestādi jo agrāk biju apmeklējusi vizītes pie citiem speciālistiem un biju apmierināta !

R Romija 21.06.2015

Bet tā varēja gadīties pie jebkura speciālista. Nekad nav, bet vienreiz gadījās, un tam nav nekāda sakara ar kompetenci. Tomēr piekrītu, ka patikai un nepatikai ir liels spēks.

A Anett 21.06.2015

A es tā ievēroju, ka jūs vēl citā sūdzībā izteicāt viedokli par MFD! Pagaidīsim vēl kādu komentāru no kāda cita.