www.sudzibas.lv MFD Veselības centrs Pārdaugava Nepareizi analīžu rezultāti

MFD Sarkandaugava - Nepareizi analīžu rezultāti

Pirms 7 dienām, kļuvu par kontaktpersonu savam dzīvesbiedram, kurš ir vakcinējies, bet tomēr saslima ar Covid, ieturējām pašizolāciju, bet man jau bija skaidrs, ka arī pēc dažām dienām saslimšu, jau pēc 3 dienām man sāka parādīties, ka ātrais tests ir pozitīvs, temperatūra, sāpēt kakls u. T. T pierakstījos uz analīzēm Mfd Sarkandaugavā, nodot analīzes. Kad atnācu nodot analīzes nejutu, lai kociņš vispār nāsī kkur pieskartos, vēl nodomāju, ka es tak neiešu medicīnas darbiniekam mācīt kā covid analīzes noņemt, gan jau viņai dienā tādi 100 pacienti. Nākamajā dienā saņēmu rezultātu, ka negatīvs, kā tas var būt, pie maniem simptomiem un vēl ātrie testi uzrāda pozitīvu, bet laboratorijas tests - negatīvu. Pierakstījos vēlreiz uz testu - tā pati darbiniece un tik pat nejūtīgi kā pagājušajā reizē, praktiski nepieskaroties ar vates kociņu, noņēma paraugu. Tā kā analīzes nodevu no rīta, tad jau vakarā jābūt. Neparedzētu apstākļu dēļ tajā pašā dienā nokļuvu slimnīcā, ātrās palīdzības mašīnā man uztaisīja ātro testu, kurš uzrādīja pozitīvu, jau slimnīcā man uztaisīja vēl vienu testu un šoreiz to kociņu līdz smadzenēm varēja just. Laikam pagāja kādas 3 h, kad slimnīcā paziņoja, ka man ir pozitīvs tests un tai pat laikā atverot epastu, kur bija atnācis analīžu rezultāts no mfd, ka man atkal netika konstatēts covid, droši vien, ja es nebūtu kontaktpersona un domātu, ka esmu vienkārši saaukstējusies, man pietiktu ar vienu testu, ka negatīvs un staigātu tālāk, bet šoreiz man bija 100% pārliecība, ka esmu saslimusi ar covid, bet 2x analīzes tika noņemtas pavirši un attiecīgi neuzrādīja pareizo rezultātu.

S Sens 16.02.2022

Priecāties vajag, kad to kociņu nejūt.
Manā radu saimē jau pieredze, kad tik ļoti cītīgi kociņu ieliek nāsī, sajūta, ka meklē veidu kā smadzenes izvilkt ārā...
Tomēr citā ārstējošā vietā.

M Marlena Ditrih 17.02.2022

Priecāties par to ,ka analīzes nodotas bezjēgā ? Ja kociņš nāsī nekur nepieskarās var teikt ,ka analīzes netiek vispār noņemtas .

I ilrgjefiho 17.02.2022

Kādā sakarā jāskrien taisīt testu? WTF? izolējies, izslimo mājās, kā visu dzīvi tika darīts. Protams, Dieva dēļ, nu beidzat tak skatīties tos melu midzeņus. Jums jau tā labi smadzenes izskalotas

M Marlena Ditrih 17.02.2022

Varbūt tāpēc ,lai pagarinātos sertifikāts , tu idiņ