MFD - pateicība " uzslava

vēlos no sirds pateikties MFD Ķirurgam Dr. Šubņikovam, māsiņām un visam kolektīvam, kas š.g. 9. martā pieņēma manu dēliņu un sniedza neatliekamo palīdzību. Puika dauzoties salauza kāju, un MFD bija tuvākais punkts, lai lūgtu palīdzību.
ļoti operatīvi un ātri tika veikti visi nepieciešamie izmeklējumi un uzlikts pagaidu ģipsis ( viss aizņēma ne vaurāk ka 1 h), ko vēlāk arī Vienības gatves ( turp devāmies pēc daktera ieteikuma) traumatologi atzina par lielisku darbu, kas novērsis tālāku kaula dislokāciju un palīdzējis izvairīties no operācijas.

Liels paldies visiem. Tā ir brīnišķīga sajūta, ka dzīvojam rajonā, kur ir lieliski mediķi ar sirsnīgu attieksmi!!!

NB! netika prasīts NE SANTĪMS, ne par materiāliem, ne darbu!!!

L Liene 11.03.2010

At least one good comment about them.

V vecāžurka 11.03.2010

Šubņikovs tiešām ir foršs, tāpat kā trumatoloģe Dita Ozola ( kāds bija viņas jaunais uzvārds) . Diemžēl mana meita pie viņiem nonāca pēc tam, kad ģimenes ārste Jankovska palaida garām rokas lūzumu un nesūtīja. Kad pēc 3 mēn aizsūtīja, tad jau bija nepieciešama operācija pēc nepareiza saauguma. Kad Jankovskai to teicu - viņa atsmaidīja - kas tas tas ir roka, kā es varēju iedomāties, ka lūzums ?! ! Nomainīju ģimenes ārsti Jankovsku uz Gailīti - esmu apmierināta.

H Humidity 20.03.2010

Pilnīgu piekrītu, ka šajā iestāde strāda daudz profesionālu ārstu, ne vienā no speciālistiem, pie kuriem emu gājusi, neesmu vīlusies, tieši otrādi.

B BM 20.03.2010

Man tur arī nepatīk!

M Mazā 24.08.2010

Arī no savas puses varu teikt tikai pašu labāko! šubņikovs ir visas 4 reizes ģipsējis manas lauztās kājas, veicis pēcapskates, vienmēr rentgeni bijusi un viss kā pienākās! Tad man vēl nebija 18, viss bija par brīvu- tikai zāles jāpērk pašai... :) Nu, ļoti, ļoti! Cik esmu gājusi uz turieni, nevienu riezi nekādu starpgadījumu.

N Na100jawaja 11.02.2015

Ar Šubikovu esmu arī sastapusies, bet tikai reizi. Atstāja ļoti labu iespaidu, saprotošs, iejūtīgs. Biju savainojusi kāju, atbraucu ar 9 mēnešu vecu zīdaini - mani palūdza lai arī ratus iestumt kabinetā. Kaut ko tādu neesmu gaidījusi, visur tikai uzbrēc, ko atvilkies ar mazu bērnu, un vēl rati... Pieskatīja bērnu, uztaisīja nelielu operāciju un pārseju. Viss ļoti mierīgi un nosvērti, bet bija jau vakara puse. Salaboja ne tikai kāju, bet arī jau paspējušu sabojāties priekšstatu par ārstiem un medicīnas personālu Latvijā. Pagāja vairāki gadi, bet joprojām atceros.