MFD - pārbaudes

Redzēju akciju par to ka šis kardiocentrs piedāvā akciju, kuras laikā par pilno kardio pārbaudi jāmaksā tikai 55 lati. pieteicos. pirms tam izložņāju visu netu un neatradu nevienu atsauksmi izņemot "malači, `tā turēt." Labi domāju, kas būs būs. jāmin ka jau vairākus gadus man sirds rajonā ik pa laikam kaut kas sāp, durošas sāpes parādās, sirds "lēkā" utt. tātad ne jau bez iemesla es nolēmu iet uz šādu pārbaudi. ierados šajā kardiocentrā norunātajā laikā, kur mani pavisam neviens negaidīja, jo nez kāpēc medmāsa ar kuru runāju pa tālruni nemaz nebija mani pierakstījusi. tā medmāsa, kas tajā brīdī strādāja izrādījās ļoti jauka un pretimnākoša. tas ir vienīgais labais, ko varu teikt par šo kardiocentru. šī akcija sevī ietvēra virki pārbaužu plus 2 kardiologa konsultācijas. jāteic, samaksājot ne visai mazu naudas summu, es biju gaidījusi DAUDZ labāku attieksmi no ārsta. jā, varbūt kas attiecas uz pašu izmeklēšanu un iekārtu izmantošanu viss bija kārtībā, bet divu konsultāciju vietā es saņēmu 5 minūšu sarunu kurā ārsts man tieca ka ar sirdi viss ir kārtībā un lai eju meklēt problēmas pie citiem ārstiem (es nepārspīlēju, tieši tā arī viņš man pateica).ja es PATI maksāju ārstam par to lai mani izmeklē, lai dod padomu. lai vismaz izsaka varbūtību, no kā tas viss var būt. lai palīdz izprast.es taču neizmantoju no valsts maksāto palīdzību, tad par savu naudu es arī gribu saprast kas nav kārtībā. ja tās sāpec būtu tikai mana izdoma tad šaubos, ka būtu maksājusi šo naudu, lai nonāktu turpat, kur sāku - nekur, joprojām nezinu kas ar mani nav kārtībā un NEZINU kur meklēt palīdzību.

Zinu, ka otrreiz šajā medicīnas centrā palīdzību nemeklēšu. Rīgā ir pietiekami daudz vietu - medīcīnas centru ar ārstiem kuriem patīk savs darbs nevis ar tādiem, kas tikai grib nopelnīt. Es nesaku, ka ārsts MFD centrā bija slikts, bet viņam āsaprot, ka strādājo ar cilvēkiem, pret viņiem arī jāizturās kā pret vienlīdzīgiem. jo viņi ir tie kas maksā Tev algu. Var jau būt, ka ārstam vienkārši nebija noskaņojuma, jo no viņa sarunas ar trešo personu dzirdēju, ka vins esot apaukstējies. Bet tas neattaisno viņu manās acīs.

A

Komentāri (2)

L Lario 26.09.2010

Man ar bija līdziga situacija( tas ir pateica - ka vaina nav sirdī), bet es gan to tā neuztvēru. un pēc tam pārbaudot muguru izr'ādijās ka vaina tik tiešam nebija sirdī. Lia nu kā - saruna ar nebija gara., bet uzskatu, ka tas tikai tāpēc ka isti jau nebija par ko runāt - jo sirds tak bija vesela. Kopumā mūsdienu apstākļos es šo akciju uztveru ka pozitvu lietu.

J Juris 27.09.2010

Varbūt ka ārstam patiešām ir taisnīa un vaina nav sirdī??? Nevajag taču uzreiz domāt, ka ja dakteris neapstiprina tavas aizdomas, ka viņš ir nekomepetents!!! Labāk seko daktera ieteikuma un noskaidro, kas tad ir par vainu! ;)

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes