Lor Ārsts Irina Čaškova - Slikts ārsts

Ārstējos pie šī ārsta 3 gadi, pirms dzemdībām un pēc, jo bija šausmīgas iesnas. Sūtīja uz visādām procedūrām, uztaisīju datortomogrāfiju.
Galu galā pateica, lai es lietoju, tas kas man palīdz. Bet man palīdz 3 GADUS pilieni, kurus nedrīkst lietot vairāk kā 7 dienas.
Aizgāju pie cita ārsta un man konstatēja deguna starpsienas neliela deviācija pa labi un aizsūtīja uz OPERĀCIJA.
KĀPĒC TO NEIERAUDZĪJA IRINA ČAŠKOVA ?
Cik naudas un spēka es iztērēju...
Kāpēc tādi slikti ārsti strādā...

Atbilde no MFD administrācija 20.02.2017

Labdien, cien. Julia!
Paldies par sniegto informāciju. Atvainojamies par Jums sagādātajām neērtībām! Lai varētu izvērtēt radušos situāciju, vērsāmies pie otolaringoloģes dr. Silvas Rozenbergas, kas veic pieņemšanas MFD Veselības centrā «Pārdaugava». Ārste norādīja, ka nevienam cilvēkam deguna starpsiena nav ideāla un simetriska, un ne vienmēr tā traucē un apgrūtina elpošanu. Ņemot vērā Jūsu sniegto informāciju, ārste noprot, ka Jūsu gadījumā bija elpošanas problēmas, kuru ārstēšanai tika pielietota medikamentozā terapija vairāku gadu garumā. Viņa norāda, ka diemžēl Latvijā nav izstrādātas vienotas ārstēšanas vadlīnijas LOR speciālistiem, kā rīkoties katrā no gadījumiem, tādēļ arī terapijas izvēle, veiktās manipulācijas un to pielietojums var būt dažāds. Jebkurā gadījumā katra ārsta kompetencē ir izvērtēt katru gadījumu personīgi un individuāli.
Vēlreiz atvainojamies par sagādātajām neērtībām!
Ar cieņu,
MFD administrācija

L Lilli Lilit 03.03.2017

Jus jokojiet?! Kas par apsurdu! Kapec jus administracija atvainojaties vairakas reizes "par sagadatajam neertibam"? Tur vispar kadi juristi strada? Starpsienas NELIELA deviacija! Jums prats ir? Ja viens piedava operet, tas vel nenozime ka diagnose ir parieza un ipasi arstesana! Kad jus saksiet aizstavet savus darbiniekus, tad vini nebegs no jums prom uz arzemem, kur tada sudziba tiktu izskatita tikai ar oficialu pieprasi, nevis seit! Nabaga arste, kas nespej sevi aizstavet seit sakara ar fizisko personu datu aizsardzības likuma 7.pantu. I'm so sorry
Protams,
ar cienu .