SIA Dziedniecība (MFD) - Darbs

Patiesībā Sia Dziedniecība īpašniekiem ir tikai interesanta max peļņa par minimāliem izdevumiem.
Tur viss ir kā SSSR laikos - es par administrācijas un īpašnieku un ārstniecības personāla domāšanu un izturēšanos.
Viņiem pašiem liekās, ka ir Evropejskije, bet patiesībā savāktas pabiras no Rīgas med personāla, kurš raud, ka viņiem nemaksā kā VIP klīnikās...bet personāla izpratne par servisu ir īsts kultūršoks, viss sovjetu stilā: 'klientam jābūt pateicīgam, ka uz viņu vispār paskatās' un 'klients ir apgrūtinājums manā darba dienā'. Nopietni!!!

Intervijas laikā valdes priekšsēdētāja pārjautās vai nav problēmas strādāt ikdienā krievu valodā:), patiesībā tur ir tikai daži krievvalodīgie, kuri runā un saprot latviski. Ir ārsti kuri nesaprot latviski! Medmāsas un sanitāres arī, t.i. valodu apliecības noorganizētas, bet sarežģītākus tekstus nesaprot.
Alga: maza, pirmā pēc 2 mēnešiem (ierakstīts līgumā), naudu veicina saņemt skaidrā naudā grāmatvedībā!!! Bet ja plānojat izņemt avansu, bet pacienti nav reģistratūrā samaksājuši, tad avansa nebūs. Alga uz karti bieži tiek kavēta, jo uzņēmumā kontā 'trūkst līdzekļu' :)

Auto: struktūrvienību vadītājiem jābūt savam auto, kuru lauzīs darba devēja vajadzībās pa Rīgas ielām bez patapinājuma līguma uz rokām. Atmaksā degvielu uz brauciena čekiem,bez raidītāja auto,tā daži iemācās lielus ciparus nopelnīt papildus algai.

Īpašnieku kompetences un iemaņas mani fascinē: sūdzēšanās valdei tiek kultivēta. Zemākā līmeņa darbinieks iet sūdzēties valdei un sūdzmaņa neizglītotās realitātes viedoklis ir pareizais.
Sekretāres veic slēptos zvanus:) goda vārds.
Reizi mēnesī ir 'ogonjok' visi apsveic jubilārus labākajās sovjetu tradīcijās. Nekā kopīga ar Rietumeiropas vai ASV uzņēmuma kolektīvu sveikšanu. Fakts ir, bet izpildījums liek visu ceremonijas censties nesmieties.

Atlaišanas: ātri, pēkšņi, bez brīdinājumiem un iepriekšējām norādēm par neapmierinātību. Taktika ar struktūrvienību vadītājiem ir skarba. Ieliek sludinājumu, neviens nezina kuru atlaidīs, vienu atlaiž.
Sludinājumi ir bieži, jo tiešām bieži atlaiž.
Ja cilvēks ir glumš un ar kaifu melo, ir pēc būtības intrigants var iet tur strādāt, kolēģi necietīs, bet vadība gan.
Darba vide: tarakāni, vējš pūš gar logu, sūdīgs remonts, stress, jo daudzi tiešām stulbi uzdevumi no valdes, pienākumu vairāk kā 9 h paveicams.

Normāliem labāk nesūtiet cv, paņems to kurš izmisušāks, ar zemu pašapziņu, jo tāds kādu laiku labi vergos un neiebildīs par ikdienas murgu. Kad atkopsies, tad atlaidīs.
Vienkārši vajag pavērot cik veselīgu sejas krāsu tie sāk strādāt, un kādi stresaini un izmainījušies sejā pēc pusgada. Neiesaku šo vietu!

H

Komentāri (3)

M Mihail-s 12.06.2016

Pilniigi ar jums piekriitu
mihails

Pilnībā piekrītu, jo bija tas gods tur labu laiku pastrādāt.Pirmajos gados bija normāli, ap 2004 un 2008, nu netaceros precīzi, tad sākās šausmas... NEIESAKU TUR STRĀDĀT ! Tikai tāpēc vien, lai pasargātu savu nervu sistēmu !

E Edgars Ronis 09.09.2021

Ko var sudzeties par algu? itka iestajoties jauna darbavieta, neesat informeti par algu, tas tik parada,ka pasi esat ne pie pilna prata, MFD strada daudz pazistamo,neviens nekad nav sudzejies
Max pelnu? paradi kurs uznemums negrib nopelnit?
Runas par Kirevu val? jaa,jo ta ir otra valoda valsti,kads tur parsteigums?

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes