MFD Veselības centrs Dziedniecība - Slikts serviss

Nosēdēju stundu Rindā, lai nodotu asins analīzes, bet 11: 50 man pasaka ka nokavēju, jo kurjers jau aizbrauca. Es pirms iešanas kabinetā redzēju vīrieti, kurš izgāja ar analīzēm. 4 Dāmas sēž kabinetā un nodarbojas ar neko.
Viņu aizbildinājums, ka kurjers šodien steidzas. Vot kā tā var. Ko dod tās 5 min. Ja negrib strādāt, tad lai nestrādā, nevis čakarē cilvēkus. Maximā daudz vakances,
man kauns par tādu apkalpošanu Latvijā un es par to maksāju naidu.

10.09.2021

Papildināts Marika Dombrovska 10.09.2021

Prūšu iela 15

AEW 10.09.2021

Adresi precizēs Valsts prezidents?

M Marika Dombrovska 10.09.2021

Paldies par labojumu.Tā tika norādīta, nezināju, kā tekstā neparādās

L Leo111xx 25.09.2021

Tieši šajā iestādē mūžīgi ir problēmas un vienaldzīga attieksme pret klientiem.zobuarsti tur vispār ir šausmīgi.katram cilvēkam 15 min.jo rinda taču! Laika trūkuma dēļ pat negrib ievadīt anesteziju bet urbt pa dzīvo! Tos zobus ko tur taisīju pēc mēneša visas plombas izkrita visu gāju pārtaisīt uz normālu iestādi. Ja rodas vajadzība tikt pie ārsta reģistratūrā neko pat necenšas palīdzēt jājūtas vainīgam ka vispār atnāci.

G Gulbenietis 25.09.2021

Kurš bērns mūsdienās prasa anestēziju? Žoklis reizēm 2 dienas pēc tam pat sāp. Tiešām, rindas un sava maciņa čakarēšana. Esi vecis vai vecene un 15 min sāpes paciet. Tie, kas ir traumējušies dzīvē vai fizisku darbu darījuši sapratīs. Siltumnīcu apdzīvotāji moš nē.