LV RU

MFD Veselības centrs Dziedniecība - Slikts serviss

Mēneša garumā skraidu šurpu turpu. Novembrī pierakstījos pie Dr. Tonnes (super endokrinoloģe, tikai labākie vārdi par dakteri) , pierakstu veicu mfd dziedniecība reģistratūrā pirmajā stāvā. Lai veiktu atkārtotu vizīti vēlējos janvārī veikt jaunu pierakstu laicīgi. Man reģistratūrā uzbļauj virsū, ko es stāvu, lai saku, ja kas sakāms. Es paskaidroju, ka vēlos veikt pierakstu, mani teikuma vidū pārtrauc sakot, ka pierakstu jāveic trešajā stāvā, es dodos tur, tur mani nosūta lejā, kad es noeju atpakaļ lejā neviena vairāk nav. Es dodos atpakaļ pēc pāris dienām, man pasaka, ka daktere pati veic pierakstu un tur ir dzīvā Rinda, lai saktos uz sienas, kādos laikos daktere pieņem. Es jau no domāju hmmmm, nu kaut kas nav ka vajag, tomēr nodomāju nu labi, lai jau tā būtu. Atminējos, ka daktere bija uz Lapiņas man uzrakstījusi savu numuru, domāju labi, zvanīšu rīt pa dienu. Pazvanu ārste šokā un neizpratnē par dzirdētos, nekad nav pieņēmusi pēc dzīvās Rindas vai pati veikusi pierakstu. Daktere teica, ka noskaidros situāciju ar informācijas noplūdi un lai zvanu rīt uz mfd. Tā jau nu bija pagājušas trīs nedēļas, es šodien pati izlemju zvanīt uz mfd - pirmas divas reizes neviens neceļ 5 min, trešajā paceļ un noliek klausuli. Nodomāju nu labi ņemšu pauzi, skatos internetā dažādus rakstus, ka daktere strādā arī Gaiļezerā (nekas jauns, zināju pirms tam) un tagad pēkšņi ieraugu kadu rakstu par Valmieru.. Jau sāku šaubīties, bet nu mēģinu vēlreiz zvanīt uz mfd. Beidzot sazvanu, man klausulē bļauj virsū, lai nešļupstu un runāju skaidrāk. Un sarunas beigās man pasaka - jūs ko, daktere tonne te nestrādā jau sen.
Tā mēnesi mani dzenāja šurpu turpu, ignorēja tā vietā, lai pateiktu, ka man ir jāmeklē cits ārsts.

04.03.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Atbilde no MFD administrācija Pārstāvja atbilde 10.03.2020

Ļoti atvainojamies par sagādātajām neērtībām, apmeklējot Veselības centru “Dziedniecība”. Lai izvērtētu telefona sarunas un rastu labāko risinājumu notikušai situācijai, lūdzu, atsūtiet uz e-pastu [email protected] Jūsu telefona numuru.
Vēlreiz atvainojamies par sagādātajām neērtībām un apliecinām, ka dr. Tonne vairs MFD Veselības centrā "Dziedniecība" nestrādā.
Ar cieņu, MFD Veselības grupa administrācija

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes