www.sudzibas.lv MFD Veselības centrs Dziedniecība Neatbilstība prasībām, noteikumiem

MFD Veselības centrs Dziedniecība - Neatbilstība prasībām, noteikumiem

06.03.2024 veicu datortomogrāfiju iekšējiem orgāniem un iegurnim. Lieta tāda, ka februārī neveiksmīgi nokritu, salaužot roku un nopelnīju dažādas problēmas mugurai. Pirms tam biju veikusi datortomogrāfiju krūšukurvim, un ārstei, kas to veica, nepatika kā pēc kritiena izskatās manas aknas, teica, ka pēc iespējas ātrāk jāuztaisa ct iekšējiem orgāniem. Sūdzība - vēl joprojām nav gatavs slēdziens! Drīz būs 3 Mēneši kopš gaidu atbildi (pēc informācijas jebkurā no mfd centriem - atbilde būs 10 darba dienu laikā) . Man jāturpina muguras ārstēšana, arī jāzina, kas notiek ar iekšējiem orgāniem! Esmu zvanīJusi jau reizes 8 un jautāJusi, kad būs atbilde, kas par iemeslu - atbilde vienmēr ir viena - ārsts ir veicis audio ierakstu, bet paša apraksta vēl neesot. Kāds iemesls tā aizkavēt - viegli pasmejas, un tad seko nezinu! Un ja nu nedod dievs kaut kas nopietns un viss tiek vilkts garumā? ! Vienkārši nav vārdu! Tikai nervu bojāšana...

29.05.2024

K Katrīna951 30.05.2024

Interesanti, man tajā pašā vietā uztaisīja tajā pašā dienā, tikai h bija jāuzgaida.