MFD Veselības centrs Dziedniecība - Krapšana

MFD Dziedniecība gastroloğe Gaļa Čui nav ieinteresēta ārstēt cilvēkus , iespējams pat nezin ka to darīt. Ar akūtu caurēju un sāpēm zarnās devos uz maksas vizīti samaksāju 40 euro, kabineta biju precīzi 5 min. Pa kurām tad ši persona uzrakstīja man norīkojumu pie ğimenes ārsta😂, uzrakstīja uz Lapińas kaut kādu medikamentu it ka vēderam, un uz manu lūgumu izrakstīja recepšu medikamentu pret sāpēm zarnās. Un tas bij viss. Tālāk devos uz aptieku kur man farmaceite pastāstīja ka recepšu medikaments, ja ir domāts zarnu spazmām un sāpēm, savu kārt otrs ko daktere man izrakstīja izrādījas ilgstošam aizcietējumam😂😂 es biju šoka jo man ir ilgstoša caureja. Vēlāk nācas izsaukt ātro palīdzību, daktere kura atbrauca bij ĺoti pārteigta ka gastralogs mani nosūtīja pie ğimenes ārsta nevis uz analīzēm pirmkārt jau fēču un asins, tas viņai bij uzreiz jādara un tad uz iekşējuem izmeklējumiem, bet ši daktere neko no saviem pienākumiem neizpildīja bet nosūtīja pie ğimenes ārsta. Ātras palīdzibas daktere man ieteica palietot enterolu un nodot fēces, ar to ari sākas mana atveseļošanas. Dakter mfd nav ieintersēta izārstēt cilvēkus tas viņai nav materiāli izdevīgi, iespēhams ari viņa nemaz nezin ka to darit. Iesaku stipri izvērtēt vai doties uz šo iestādi un pie šīs čui.

29.03.2021

I