www.sudzibas.lv MFD Veselības centrs Dziedniecība Covid analīzes drausmīgs serviss

MFD Veselības centrs Dziedniecība - Covid analīzes drausmīgs serviss

Pierakstīju vecmāmiņu uz Covid analīžu nodošanas punktu, jo bez tā neņem uz operāciju. 30 minūtes pēc analīžu nodošanas laika vecmāmiņa man zvana un Saka, ka stāv uz ielas jau 30 minūtes, pārsalusi, bet būdiņa ciet. Vecmāmiņai ir 90 gadi, Veselība ļauj aiziet līdz punktam blakus mājai, bet ne jau stāvēt sniegā un aukstumā uz ielas. Es mēģinu sazvanīt Mfd, bet līnija aizņemta. Vēl pēc 10 minūtēm šie man zvana paši un Saka, ka medmāsa slima un analīzes nodot šodien nebūs iespējams. Piedāvā nodot analīzes vēl pēc 3 stundām citā pilsētas galā. Un tad nav saprotams, kāpēc nevarēja laicīgi par to informēt gan mūs, gan arī pārējos cilvēkus, jo vecmāmiņa nebija vienīgā, kas tur gaidīja. Ne jau pēdējā minūtē medmāsa saslima.

06.02.2022

Atbilde no MFD administrācija Pārstāvja atbilde 16.02.2022

Labdien!

Esam saņēmuši un izskatījuši sūdzību.
Diemžēl, šobrīd, kad valstī ir pandēmijas apstākļi un ļoti augsts saslimšanas līmenis, slimo arī zvanu centra darbinieki, un protams tie darbinieki, kuri atrodas pirmajās frontes līnijās cīņā ar Covid-19.
Pacientes aprakstītā situācija var izveidoties, kad vienā dienā no rīta saslimuši ir vairāki darbinieki paraugu ņemšanas punktos, un paralēli slimo arī zvanu centra operatori. Šādās situācijās zvanu centra darbinieki dara visu iespējamo, lai pēc iespējas īsākā laika posmā apzvanītu visus pacientus un veiktu tiem pierakstus citos paraugu ņemšanas punktos. Jāsaprot, ka tas aizņem laiku, un fiziski nav iespējams visiem pacientiem piezvanīt vienā brīdī un tos informēt par radušos situāciju.

Paldies par sapratni un novēlēsim visiem spēkus šajā grūtajā laikā!

Ar cieņu
MFD Veselības grupas administrācija