www.sudzibas.lv MFD Veselības centrs Dziedniecība Ārsta nekompetence, nolaidība

MFD Veselības centrs Dziedniecība - Ārsta nekompetence, nolaidība

20,12,2021 mana māte griezās pie ārsta-Ķirurga ar sūdzību, ka pēc kritiena ir ļoti sapampis celis un kājas apakšstilbs. Vizuāli ceļgals bija ar izteiktu apsārtumu un zilumiem. Zilumi bija arī uz apkšstilba. Kāja un ceļgals ļoti sāpēja, tādēļ ar viņa griezās pēc palīdzības pie ārsta.
Viņu pieņēma ārsts maslabojevs. Nepieceļoties no rakstāmgalda un nepaskatoties, kā izskatās kāja, tikai pēc mātes teiktā "dakteris " konstatēja ka slimniece pati vainīga, ka kāja sapampusi, nevajagot saitēt. Vienīgais, ko ieteica - jāsmērē liaton gēls. Vai tad ķirurgam, ja slimnieks atnāk ar traumu, nav jāapskta slimā vita, jāuzklausa sūdzības un jānosūta uz rentgenu? Būtu vismaz piecēlies un paskatījies kāda izskatās kāja un celis. Jebkurš ārsts vismaz apskatītu, bet tikai ne maslabojevs!
Pēc šī "daktera"apmeklējuma sāpes nekļuva mazākas un radās pārvietošanās grūtības, nācās griesties pie cita ķirurga. Kā vēlāk izrādījās celis ir pilns ar šķidrumu un sarecējušām asinīm.
Acīmredzot "dakterim" maslobojevam negribējās ķēpāties, jo griest, tīrīt celi no sarecējumiem, asinīm ir nepatīkami. Vieglāk sarakstīt papīrus, atsēdēt savas stundas un saņemt naudiņu, neko nedarot. Man kauns viņa vietā par tādu attieksmi pret vecu cilvēku (manai mammai 85) . Šo "dakteri" var sosaukt tikai par slakteri!

28.12.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Atbilde no MFD administrācija Pārstāvja atbilde 07.01.2022

Labdien!

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām, apmeklējot MFD Veselības centru “Dziedniecība”.
Ar Jūsu aprakstīto situāciju ķirurgs J. Maslobojevs ir iepazīstināts. Diemžēl, nezinot pacienta vārdu, uzvārdu, sīkāku skaidrojumu nevaram sniegt.
Dažreiz ārstniecības procesā var būt situācijas, kad strutas un asins recekļi rodas pēc laika, un, iespējams, pirmā apmeklējuma laikā tie nav bijuši.
Vēlreiz atvainojamies par sagādātajām neērtībām.
Veselību vēlot,
MFD Veselības grupas administrācija

I

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes