MFD Veselības centrs Dziedniecība - ārsta attieksme

Dziemžēl nācās saskarties ar ārkārtīgi neprofessionālo un neētisko uzvedību šajā iestāde, dežūrārste G.Aprupe.
Pirmajā reizē griezos pie dežūrārsta pēc sava ģimenes ārsta ieteikuma, jo patreiz dzīvoju citā rajonā, nekā ģimenes ārsts, un nokļūt līdz vizītei tajā laikā nebija iespējas veselības stāvokļa dēļ. Dežurārste neveicot nekādas pat visrpusējas pārbaudes, sāka spriest par to, ka nesaprot kādā sakarā viņai mani jāārstē. Ilgi un dikti lasīja lekciju par to, kā viņai grūti. Uz jautājumu "vai jūs tomēr pildīsiet savu darbu?" apvainojās, un visu atlikušo konsultāciju ņirgājās ka es šaubos par viņas professionālo kompetenci, nedarot neko, tikai pļāpajot.
Tā es iztērēju pusstundu no sava laika, ciešot tajā brīdī no smagas migrēnas. nesaņemot NEKĀDU palīdzību, bet pieredzējot šausmīgu, nepieņemamu attieksmi attiecībā pret pacientu, kurš pirmkārt samaksāja naudu un otrkārt cerēja vismaz uz kaut kādu palīdzību, bet saņēma skandālu un vēlmi uzrakstīt sūdzību.
Tajā brīdī es vienkārši aizgāju mājās, jo sāpes bija neizturamās, kā reizē padomāju, ka viņa tik un tā neizmainīs savu attieksmi pret pacientiem.

Šodien nācās pārdzīvot otrās kārtas izaicinājumu, komunicējot ar šo "ārstu".
Pajautājot kas notika un saņēmot visizsmelošako informāciju par esošo veselības situāciju, ārste ilgi un dikti lasīja lekciju un noraida visu, ko viņai saka. Pēc viņas viedokļa. pirmkārt, man ir jāpariet pie teritoriālā ģimenes ārsta, kas esot šajā poliklīnikā. Tas nav iespējams, jo vienīgais variants, ko man piedāvāja reģistratūrā - apstaigāt visus ģimenes ārstus un prasīties, kurš mani paņems. Uz šo viņa atbildēja ka tas nevar būt un tas ir jāizdara. Ar vienu vārdu sākot, atkal plikā pļāpāšana.
Otrkārt, neatcerējās vispār neko no tā, kas bija stāstīts pirms 5 minūtēm par esošās slimības gaitu, un UZREIZ gribēja izrakstīt antibiotikas (otrajā saslimšanas dienā!). Uz ko es atbildēju, ka atsakos no tādas burvīgas ārstēšanas, jo esmu izdzerusi antibiotikas kursu pirms divām nedēļām un saskaros ar millzīgām gremošanas trakta problēmām JAU. Uz ko viņa teica, ka es atkal apšaubu viņas izglītības esamību.
Rekomendēja C vitamīnu, ko es nepanesu, un uzreiz par to brīdināju, sakarā ar to, ka kuņģis neiztur skābo žultpūšļa neesamības dēļ, uz ko viņa teica ka "tas ko jūs ēdat"? es atbildēju, ka visu, izņēmot skābo. Uz ko viņa atkal sāka ar skolotājas toni stāstīt par to, ka jālieto pilieni degunam (kuri tiek lietoti alerģijas gadījumos, nevis vīrusa gadījumos!), un atkārtoti rekomendēja lietotas tos.
Farmaceits pie mana pieprasījuma arī bija pārsteigts, ka tiek rekomendētas zāles, kuras vispār nav attiecināmās uz esošo saslimšanas gaitu; pajautāja ārsta uzvārdu, kurš to rekomendēja, ieteica griezties pie cita ārsta, kas ir LOĢISKI.
Rezultātā: pilnīgi neadekvāta ārsta saskarsmes kultūra, nespēja pildīt savus pienākumus un ārkārtīgi liela pašiedomība.
Ārkārtīgi nepatīkama pieredze, par manu naudu + laiku + reālo pašas veselības risku.

11.03.2019

Atbilde no MFD administrācija Pārstāvja atbilde 20.03.2019

Labdien!
MFD Veselības grupas administrācija atvainojas Jums par sagādātajām neērtībām.
Daktere Aprupe ir zinošs ārsts un vienmēr ar sapratni izturas pret visiem pacientiem, tāpēc, lai izmeklētu aprakstīto situāciju un pēc iespējas ātrāk to atrisinātu, lūdzam Jūs uzrakstīt mums uz [email protected], norādot savus datus, lai mūsu galvenais ārsts varētu izvērtēt Jums nozīmēto ārstēšanu.
Vēlamies atzīmēt, ka visi klientu iesniegumi un ierosinājumi tiek rūpīgi izskatīti un ņemti vērā, lai pilnveidotu veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanas kvalitāti MFD Veselības grupā.

Ar cieņu,
MFD Veselības grupas administrācija

B Blackout 16.03.2020
Slikts serviss

Drausmīga apkalpošana. Zvanot un jautākot par pasūtīto preci klients tiek ignorēts. Tiek solīts atzvanīt,bet tas netiek darīts.
Nevienam neiesaku veikt pasūtījumus. Nāksies gaidīt ilgāk kā mēnesi un tāpat pie preces netiksiet.