LV RU

MFD Dziednieciba - Jevgēnijs Maslobojevs

Vakar bijām konsultācijā pie ķirurga Jevgēnija Maslobojeva kurš teica ka manu mammu gaida invalīditāte pēc paris gadiem.Viņš atļāvās pacelt balsi un runāt rupji ar manu mammu nesaprotot kāpēc viņas ģimenes ārsts nosūtīja viņu pie ķirurga!Viņa atnāca ar datora tomogrāfiju un cerēja ka viņai palīdzēs.Izgājot no ķirurga kabineta ar asarām viņa aizgāja pie ģimenes ārsta kurš pasauca tur pat strādājošo ķirurgu Igoru Šubņikovu kurš bija šokēts par Maslobojeva teikto.Nomierināja un teica ka nekādas trakas problēmas viņai nav,aizsūtīja uz vairākām pārbaudēm lai atrāk varētu palīdzēt.Sanāk ka šis Maslobojeva kungs nemaz nav tik labs speciālists ja nesaprot kā palīdzēt cilvēkam un pat nemēģina to darīt!Padomājiet vairākas reizes pirms ejat pie viņa..

Atbilde no MFD administrācija Pārstāvja atbilde 22.03.2016

MFD administrācija patiesi atvainojas par notikušo situāciju un sagādātajām neērtībām! Ķirurgs J. Maslobojevs ir sertificēts ārsts ar ilggadēju pieredzi. Saņemot Jūsu sūdzību, radušās situācijas ētiskie aspekti tika izrunāti ar ārstu, un nekas tamlīdzīgs noteikti vairs neatkārtosies. Arī dr. Maslobojeva vārdā atvainojamies par radušos situāciju! Vēlamies atzīmēt, ka visi klientu iesniegumi un ierosinājumi tiek rūpīgi izskatīti un ņemti vērā, lai pilnveidotu veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanas kvalitāti MFD Veselības grupā.
Ar cieņu,
MFD administrācija
www.mfd.lv

Komentāri (1)

V Vitalijs Pavlovs 04.05.2017

Добрый день,
Записался к Ув. Маслобоеву по направлению, с острым Гидраденитом. К сожалению пришлось прийти после работы, когда у много уважаемого хирурга заканчивался рабочий день (Мне даже звонили, просили пораньше прийти, но к сожалению не мог). Я пришел на прием, в жестой форме получил предложение раздеться, и с ростояния двух метров доктор осмотрел меня за 3 секунды и сказал, что тут необходимо стационарное лечение (Госпитализация), при этом не выписав даже антибиотиков.
Приехав в приемное отделение больницы, мне сказали что гидраденит не лечат стационарно, он вполне лечится амбулаторно, и можно смело требовать от доктора Маслобоева вернуть мне деньги, т.к. он не выполнил свою работу, не проделав манипуляции, которые отняли бы 15-20 мин. его драгоценного времени и тем более, не выписал антибиотики. В итоге мне пришлось заплатить 4.27 EUR за прием к Маслобоеву, и 42,69 EUR за 10 минутную операцию (Вскрытие гнойника) в больнице.
Благодаря моему опыту с Гидраденитом, ни один врач меня не посылал на стационарное лечение.
Но я рад и горд что у Нас в стране такие специалисты, которые с расстояния 2х метров, за 3 секунды, готовы понять, что человек нуждается в госпитализации при Гидрадените. Надеюсь господин Маслобоев успел туда, куда торопился.
Думайте на какое время записываться к Маслобоеву, а то это Вам может влететь в копеечку. Если вообще записываться.

Хочу выразить большую благодарность хирургу из Ж/д больницы, который спокойно сделал то что умеет, и так же проконсультировал меня о дальнейших действиях, посоветовав специалиста, который может меня вылечить.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes