www.sudzibas.lv MFD doktorāts Aglonas Attieksme Ž. Isakoviča

MFD doktorāts Aglonas - Attieksme Ž. Isakoviča

Labdien!
Žaneta Isakoviča , MFD Darbiniece, Ģimenes ārste.
Jau apnikusi viņas uzvedība, un ir velme iepazīstināt citus ar to.
1. Ārsta ētika, privātuma politika.
Sākās COVID laiki, un bija veselības problēmas , kas nebija raksturīgas COVIDAM, ierados lai risinātu šo, saņemu nosūtījumu uz testu, ko gan izdarīju. Saņemot rezultātus, tie bija pozitīvi. Pēc kā saņēmu informāciju, no uzticama cilvēka, tās mājas iedzīvotāja, ka Ģimenes ārste Ž. Isakoviča , esot skraidījusi pa šo māju, visus informējot to ka man ir COVID, cilvēkiem kuriem vispār šajā nav nekāda sakara. Kur ir Privātuma politika? Ārsta un Pacienta noslēpumi? Protams, uzreiz tika ievērota pašizolācija, un viss pārgāja.
2. Cilvēcība, un attieksme.
Sakarā ar to ka daudz strādāju, vēlējos nokārtot visu caur telefonu, jo vizīte būtu laika tērēšana. Caur telefonu, vēlējos noskaidrot kā un kur saņemt Diabētiķu aparātu asins cukura līmeņa asins pārbaudei. Uz ko saņēmu tūlītējus noraidījumus palīdzēt, un sakot lai pierakstos uz vīzīti, pēc kā noliek klausuli.
3. Attieksme Nr.2
Tomēr veicot pierakstu, un brīvajā laikā ierodoties pie viņas, nekas nemainās. Turpinās necilvēcība, un riebīga attieksme, kā arī balss pacelšana. Kā trešās šķiras cilvēku, vai pat dzīvnieku.
4. Šķirošana
Komunicējot ar citiem cilvēkiem, gan ar tās mājas iedzīvotājiem, gan arī paziņām kurām ir šis ārsts, kā ģimenes. Ir vairākas reizes apstiprināta un saņemta informācija, ka citiem tomēr caur telefonu tiek izrakstītas visas vajadzīgas receptes.

Pats nepatīkamais ir attieksme. Kad izturas kā pret necilvēku, un liek justies pretīgi.

08.07.2022