www.sudzibas.lv MFD doktorāts Aglonas Evija Livčāne/ Ārsta vienaldzība, cilvēka pazemošana

MFD Aglonas doktorāts - Evija Livčāne/ Ārsta vienaldzība, cilvēka pazemošana

Ārste dr. Livčāne. Situācijas apraksts:
Pacientam vajadzīgas procedūras sakara ar bronhītu, pacienta pašsajūta pasliktinas ar katru dienu. Tika iedots nosūtijums pie šīs ārstes, kad pacients atnāca, ārste sāka pārmest, ka vina ir ārste un labāk zin. Pacienta vajadzīgs stacionars, sarunu laika aŗst neknkretizeja uz cik dien ir sationars un saka parmest ka pacients ir slims cilvēks, lai klusē. Un galu gala neaizsūtot pacientu uz stacionaru bet pasakot lai pats mekle un iet uz ambulatoro proceduru. Sarunas laiak tikai pateirk, ka Jūs neesat man vienīga man vēl 30 pacienti, ka vina nevar par visiem visu domāt. Galu galā tika pazaudēts ārsta nosūtījums, palīdzība netika nekada pasniegta un pie tam vēl apsaukajot pacientu par slimo cilvēku.
Pat reģistratūra tika minēts, ka šī ārste vienkārši uzsita sev cenu (ka ir jadod vinai nadu kabata). Labs ārst, tiešam tik labs, ka uz pacientiem ir vienladzigi.

Atbilde no MFD administrācija 10.10.2016

Labdien!
Patiesi atvainojamies par Jums sagādātajām neērtībām! Piekrītam, ka šāda attieksme no ārsta puses nav pieļaujama, un mēs noteikti izrunāsim ar ārstu kārtību, kādā notiek pacientu pieņemšana un apkalpošana. Tomēr, lai izskatītu konkrēti Jūsu gadījumu, uzzinātu papildu informāciju (tajā skaitā pacienta vārdu, uzvārdu, vizītes laiku u. c.), lūdzam Jūs atsūtīt mums savu e-pasta adresi vai tālruņa numuru uz e-pastu [slēpt]@mfd.lv, lai varam ar Jums sazināties un uzzināt notikušā detaļas.
Ar cieņu,
MFD administrācija

V

Komentāri (4)

V vienaldziba 05.10.2016

Nēārst, neejiet, tikai naudu kabats grib sev, palidzības nekādas tikai apkauno. Pa telefonu zvanot slimnicai, lai parunātu ar šo ārstu, pati deva numuru, kad zvani tad sūta uz 200 parējiem numuriem! super! Neiesaku šo ārstu! NAv profesionālis, uz citiem cilvēkiem savas dusma izgriež

I Iedzīvotājs 06.10.2016

zinām, ka šo ātri izdzēsīs.. jo rakstu uzreiz izdzēsa..

Viela pārdomām..

Mazliet mani izbīna fakts, ka šāds Latvijā portāls ir pieejams. Tā ir sava veida linča tiesa.
Jebkurš par jebkuru veic ierakstus, kādus vien vēlas. Kas to kontrolē? Gribētos ļoti dzirdēt Tieslietu ministrs Rašnača kunga viedokli pa aujam ierēdņiem neparko saņemt naudu.
Savā ziņā šis ir arī iedzīvotāju šķelšanas un naida kurinošs portāls. Jautājums,kas šo visu lobē?

Sudzibu īpašnieka atieksme ir vispār graujoša, ja kāds kautko neleitīgi ierakstījis, tad lai izdzēstu uzņēmumam par kuru ir ierakstīts ir jāatrod rakstītājs, jālūdzas vai jāpiespiež viņu lai uzraksta administrācijai, uz ko viņi pasaka- mums vajag reitingus un mēs atķeksēsim ka atrisināta lieta? Jūs vispār saprotat, kā mūs šādi čakare? Pazemojoši.

Ko par šo saka tiesībsargs? Jebkura persona vai uzņēmums var vērsties pie valsts un pateikt, es nespēju nopelnīt, klienti novēršas dēļ ši, partnerus jaunus nevaram atrast, jo dzīvojam 21. gadsimtā un visi ieskatās internetā un ko man darīt? Uzturiet mani!

Ja cilvēki vēlas informēt sabiedrību, sūdzēties, tad šiem kantoriem vajadzētu pirmkārt būt caurspīdīgiem, ar biroju vai vismaz iespēju ātri sakomunicēt, jo šobrīd ir sadaļa nosūtīt emailu un gaidi, ceri.

Kādas ir šī portāla īpašnieku tiesības šādi rīkoties? Un vispār, šis portāla īpašnieks ir parakstījis :

Domēna vārdu reģistrācijas noteikumi: 13.3. Domēna vārda lietotājs ir atbildīgs par visiem strīdiem, kas var rasties domēna vārda lietošanas sakarā. Visi strīdi par jau reģistrētajiem domēnu vārdiem tiek risināti vispārējās jurisdikcijas tiesās vai šķīrējtiesā Latvijas Republikā normatīvos aktos noteiktā kārtībā, piedaloties domēna vārda lietotājam un apstrīdošajai pusei.

Kāds ir Jūsu viedoklis par šo, ieliekat sevi jebkurā pozīcijā.

viela pārdomām.

N Nolaidība 22.04.2019

Nolaidība; šī ārste, tagad ārstē tuberkulozes un plašu slimību centrā, pat savā specializācijā nekonstatē appusēju plaušu pneimoniju cilvēkam; nerunājot par to, ka sepse tiek ārstēta kā gripa līdz cilvēks mirst. Sirds sāp, ka nepareizi ārstējot, cilvēka stāvoklis tikai tiek pasliktināta un nākamie ārsti no tāda stāvokļa vairs viņu nevar izvilkt.

A Artis L. 06.11.2020

Es Artis L. Par ārsti dr. Eviju Livčāni varu teikt labus vārdus viņa bija mana ārstējošā daktere Sauriešu slimnīcā, vienaldzību un neiecietību no viņas puses nebiju novērojis,vienmēr bija laipna un atsaucīga.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes