AtrisinātaSia Mežkungs Un Ko - Krāpšana

Parasti nesūdzos un liekas problēmas nemeklēju, tādēļ pirmajā reizē sūdzēt kādu nekur negāju. Protams, ka bija dzirdēti dažnedažādākie stāsti un leģendas par Rumbulas plačiem, kā arī sava pieredze kā pircējam tur savā laikā gūta, bet uzduroties divas reizes uz viena grābekļa mans mērs ir pilns, tādēļ sākumā aprakstīšu arī pirmo reizi: Autoplacī ko atradu caur ss.lv (Rumbulā, apmēram 200m aiz DUS Dinaz ir pagrieziens pa kreisi, un iebraucot iekšā apmēram 50 metrus ir tāds 30 mašīnu autoplacis, tieši blakus uzņēmumam "Sakret"), bijām apskatīt konkrētu BMW auto, vizuālais pašvaks, bet tas jau bija gaidāms, tā kā pat prasījās izbraukt un iztestēt, izbraucām, pa lielam viss ir baigi smuki. Četri tur strādājošie džeki piestāstījuši pilnas ausis ar to cik auto ir labs, uz mums tas iespaidu neatstāja, dzirdēts tas viss ir apmēram jau 400 reižu. Bet vārds pa vārdam, par cenu vienojušies esam, papīri sarakstīti, un mājās jau braucam ar savu jauno BMW, bet prieks nav ilglaicīgs, 15 minūtes nobraucot, pēkšņi mistiski apstājies uz Krasta ielas. Pārbaudām degvielu, visu cik nu iespējamo pārbaudām un esam nesaprašanā. Stāvam, stāvam un iedomājies, varbūt uzzvanīt plača pārdevējiem un uzjautāt kas par lietu. Uzzvanu, pastāstu situāciju, pārdevējs otrā pusē man nomet telefonu, zvanos zvanos, atkal paceļ, es jautāju ko darīt, man rupjā balsī atbild "Tu nopirki, tagad tā ir tava mašīna, viss čau". Bijām šokā, vēl jovairāk, ka ir pagājusi tikai pusstunda kopš nopirkšanas brīža. Zvanāmies, zvanāmies neceļ. Atrodu internetā citu tā plača numuru, zvanu, man atbild ar īsziņu, ka nevar šobrīd atbildēt, rīt atzvanīs. Nu neko, atstāju mašīnu Krasta ielas Nestē un gaidām rītdienu. Pienāk rītdiena, zvanos, neviens neceļ. Pienāk 17:00 vakarā, izdomājam, ka aizbrauksim ar citu mašīnu atpakaļ pie viņiem un pajautāsim aci pret aci. Aizbraucam, satiekam divus no viņiem, apmēram 20 minūtes mums cenšas iestāstīt visas savas "atmaskas" par to, ka nav varējuši pacelt telefonu, bet nekādu risinājumu nesniedz. Beigās kad jautājam ko darīt, mums pie kājām nomet akumulatora lādēšanas vadus ar tekstu "Ņem ej palādē, moška pielēks", ar tādu necilvēcību es nebiju saskāries nekad dzīvē. Aizbraucām prom, BMW aizvilkām līdz servisam, kur atklājās, ka viss degvielas sūknis ir jāmaina, kaut kas vēl un beigās piestādīja mums palielu rēķinu, nu neko darīt, gadās visādi. Bet ar to jau nekas nebeidzas. Pāris nedēļas atpakaļ man labs draugs sāka tirgot savu BMW automašīnu, ievietoja to sludinājumu serverī un gaidīja to liktenīgo zvanu, kad kāds pazvanīs un teiks, ka "ņem". Tas arī piepildās, atbrauc apskatīt kāds jauns vīrietis vārdā Jānis, vārds pa vārdam, vienojas par ciparu un sarunā rītdien doties uz CSDD un pārrakstīt šo auto uz placi, kur strādā šis Jānis. Aizbraucot uz CSDD atklājas, ka Jāņa šeit nav un sazvanot viņš sastāsta pasakas, ka netiekot, bet, lai noņemot auto no uzskaites, uzliekot jaunas numurzīmes un braucot pie viņa uz placi viņu atstāt, kur viņu gaidīšot šis Jānis. Tā arī notiek, vienīgi aizbraucot uz šo placi, atklājas, ka tas ir tas pats placis, kur pirkām manu automašīnu, tādēļ sākām visu apdomāt, bet nu ko nu vairs. Ieejam iekšā viņu būdiņā, atplestām rokās sēž Jānis un stāsta to cik viņš ir priecīgs. Pārjautājot 3 reizes vai summa būšot tā ko vakar nosauca, Jānis atbild, ka bez problēmām. Jānis sastāda pieņemšanas/nodošanas aktu, liek parakstīties, kur norādīta jūtami mazāka summa par tādu kāda bija vienošanās, Jānis atbild, ka tas viņiem priekš papīriem, pārējo samaksās "uz rokas". Vienojamies. Tiek noslēgts līgums, tiek iedota summa, kas norādīta papīros. Tiek jautāts Jānim par atlikušo summu par kādu bija vienošanās, Jānis atbild "Bizness ir bizness", niknā balsī tiek uzdoti jautājumi no mana drauga puses par to visu, Jānis pasaka "Tas viss ir bizness, tiki pie naudas, es pie mašīnas" un aizbrauc prom. Paliekam tur stāvot un pienāk klāt kaut kādi viņa kolēģi kas cenšas brutāli kaut kādas pasakas sastāstīt, dienas beigās aizbraucam prom un paliek par krāpnieku upuriem.
Nevienam neiesaku jebkādā veidā sadarboties ar šo placi un tās pārdevējiem, ne pārdot, ne pirkt kaut ko. Krāpnieku kantoris. Atrodas Rumbulā, apmēram 200m aiz DUS Dinaz ir pagrieziens pa kreisi, un iebraucot iekšā apmēram 50 metrus, kreisajā pusē ir tāds 30 mašīnu autoplacis, tieši blakus uzņēmumam "Sakret". Pilnīgs vāks!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Gints34 22.04.2016

Viss tika atrisināts

G

Eseseseseseseses 20.04.2016

Paklau, nu zel protams, bet tu ar savu draugu izklausaties pec kartigiem lohiem. Bus aitas, bus cirpeji, nenem launaa.

L Lemberg 22.04.2016

Tu pērc auto ar 20 gadu vēsturi un gribi garantiju?! :) Tetēji, skatijies, izvēlējies. Tagad visi slikti. :))

R RB 22.04.2016

Esmu nopircis no šitiem džekiem jau 2 autiņus. Viss kārtībā. Puiši gan tādi kārtīgi autotirgotāji ar lielām mutēm, bet ar autiņiem viss kārtībā. Nu protams kaut kādi defekti jau bija, bet loģiski, jo pirku ilgi padzīvojošus auto (nopirku 2002.gada un pēc tam 2004.gada). Nepirku jau jaunu. Tie autotirgoņi jau nevar ielīst visur ieraudzīt visus defektus. Šitie vieni no tiem ar kuriem vismaz ir patīkami komunicēt, atšķirībā no citiem Rumbulas semušku grauzējiem :)

G Gils2016 14.06.2016

Kantoris reāli kreisais!! Neiesaku nevienam!!!!