Mežkungs un Ko - Bojājums

Situācija ir šāda! Vakar mēs nopirkām no viņām automašīnu! Pirmajā pārbaudes, auto bija labā stāvoklī, un pārdevējs pats teica, ka gandrīz ideālā stāvoklī! Sasniedzot māju, pamanīju, ka lej eļļu (nav piliens bet reāli eļļa iet ara ). Pēc detalizētas pārbaudes, atklājās, ka eļļa ieplūst tvertnē ar antifrīzu un no turienes iet! Sazinājāmies ar pārdevēju un un prasijam, kāpēc jūs apzināti pārdot bojāto auto, un varbūt mēs varam kaut-ka risināt šo problēmu! Atbilde bija vienkārša, 'Tas ir Jūsu problēmas' ! Taka esiet loti uzmanīgie kad runa iet par šo kantori!

Papildināts VA25 14.06.2017

Sazinajamies ar pardeveju vel vienu reizi, vins pateica lai zvanam uz citu numuru 27334816 - nav nekas jauns telefons ir izslegts!

V

alergologs 14.06.2017

It kā nav zināms, ka pērkot lietotu auto, to ir jāpārbauda savā ''drošā'' servisā, nevis pie pārdevēja..? Lielākā daļa plaču un pārpircēju uz to vien dzīvo, kā tirgo uzfrišinātu mēslu, kam tālāk par CSDD nav lemts aizbraukt.
Pie tam lietotam auto nav garantija, nekad pavisam neielīdīsi iekšā. Lietots auto ir lietots auto. Jā stulbi, bet tālākais ir pircēja problēma, kaut motors izkrīt otrā dienā. Pašam ir gandrīz sanācis ieberzties. Nekā, viss, lietots auto. Skarbi, bet fakts.