www.sudzibas.lv Metāldarbnīca Slikts serviss, auto neatbilst piedāvātajam

Metāldarbnīca - Slikts serviss, auto neatbilst piedāvātajam

Biju rezervējis Deppo pasažieru Mikrobusu Opel Vivaro uz 3 dienām. Informēju, ka braucu ar ģimeni un draugiem pavadīt jaungada brīvdienas. Saņemot auto, neticēju, ka šādu busu piedāvā uz nomu: pirmkārt, priekšējais bamperim vienā pusē bija šķirba, otrā pusē tas turējās ar plastmasas savilcējiem. Labās puses aizmug. Durvju plastmasas moldings bija norauts un iespaids par busu bija kā par auto, kuru nekopj. Otrkārt, salons ne tikai nebija tīrs, no sēdekļiem pamatīgi putēja! Ja vēl busa ārrpusi varēju pieņemt, tad šādā salonā negribēju aicināt draugus. Firmas darbinieks bija izpalīdzīgs un centās risināt situāciju, piedāvājot citu busu. Pēc tā apskates secināju, ka arī tas ir bēdīgā stāvoklī... Atlika ņemt to pašu. Treškārt, izrādījās, ka busam tek antifrīzs, ko pēc atbraugšanas galamērķī nācās uzpildīt. Rezumējot, nebija laba pieredze, nerekomendēju šo kompāniju.

G