www.sudzibas.lv Metāldarbnīca slikta kvalitāte

Metāldarbnīca - slikta kvalitāte

SIA" Metāldarbnīca" 2011.gada nogalē izgatavoja vārtus, kurus uzstādījām objektā Ludzā. Līgums paredzēja 3 gadu garantiju šiem vārtiem.No pasūtītāja regulāri saņemām pretenzijas par vārtu kvalitāti, bet SIA" Metāldarbnīca" atteicās novērst defektus un pieprasīja papildus samaksu par defektu novēršanu. Konflikta rezultātā SIA Metāldarbnīca direktors vēl izplatīja neslavu ceļošus rakstus mēdijos par mūsu firmu. Uzmanieties darījumos ar SIA"Metāldarbnīca"!

G

Inženieris 13.02.2014

Ja līgums paredzēja garantiju, tad arī līguma noteikti bija punkts par to, ka ja noteiktā termiņā netiek novērsti defekti Jūs varat pieaicināt 3 pusi un tas Jūs SIA "Metāldarbnīca" būtu pienākums apmaksāt šos izdevumus!
Bet jāstrādā ar uzņēmumu, kuram ir apdrošināšas polise, tad parasti garantijas tiek ievērotas!
Vai jāietur 10% no koptāmes līdz garantijas termiņa beigām.

F F 20.10.2014

Var piekrist, Metaldarbnīcas darbam kvalitāte bija briesmīga, darbinieki neprasmīgi un ķēpausīgi. Viņu šefs atstāj šķietami kompetentu iespaidu, taču prakse parāda pretējo. Neiesaku ar viņiem saistīties.

A aleksis 14.04.2016

Paskaidrojums sūdzībai: Izgatavpjām vārtus ar kalumu saskaņā ar SIA DN Sistēmas veiktiem uzmērījumiem un viņu skici. Zīmējumā nebija specifiski norādīti izmēri eņģu novietojumam. Pie vārtiņu montāžas DN Sistēmas konstatēja, ka eņģes vajag pāŗmetināt. Kaut arī kļūda nebija pieļauta, piekritām braukt uz Ludzu un vienojāmies ar DN Sistēmas menedžeri, ka kompensēs transporta izdevumus. Darbu paveicām, bet solītos transporta naudu nesaņēmām,
Šī DN Sistēmas sūdzība bija kā 'pretsūdzība' mūsu uzņēmumam SIA Metāldarbnīca.
Paskaidrojums komentāram: Garantijas naudas ieturējumi notiek saskaņā ar noslēgtiem līgumiem. Neskatoties uz to, vai līgums paredz ieturējumu vai nē, nepilnības, vienmēr tiek novērstas ja tādas radušās uzņēmuma vainas dēļ.
Par komentāru Nr.2: nav iespējams komentēt, pasūtītājs nav minējis objektu. Uz pāri par 200 veiksmīgu objektu fona var būt pāris neapmierinātie, jo kļūdas gadās ikvienam no mums.