MERTA SIA - Krāpšana

Tas ir internets veikals. Viņi savā saitā pārdeva “krievu sinepes” spilva. Es pasūtīju tiem dažas burkas. Pa mailpastu atnāca rēķins, kurā norādītas “krievu sinepes” spilva. Prece tika piegādāta caur pakomātu. Kad es atvēru iepakojumu, tur nebija nevienas burkas “krievu sinepes” bundžas. Visas sinepes bija “stipra sinepes”. Atpakaļ prece tie pieņemt negrib, runā ka pārtiku atpakaļ nepieņem.
Neticiet tam, kas viņiem ir vietnes attēlos, viņi var nosūtīt kaut ko pavisam citu. Un jūs to neatgūsit. Jūs zaudēsiet savu naudu, tikai pasūtot no viņiem.

R RXX 10.03.2023

Drīzāk Spilva pa kluso nomainījusi sinepēm derdzīgo nosaukumu, jo sastāvs nav mainījies. Beidz psihot un domā līdzi.

Good Intentions 11.03.2023

"Krievu" pārdēvēts par "Stiprās", bet sastāvs, tas pats vai arī jums pats nosaukums ir svarīgs?

R raivis egl 18.04.2023

Es arī pamānīju ka nosaukums cits, bet mainīja cik saprotu tikai nosaukumu, garša un sastāvs nav mainījies. Un nesaprotu kur krāpšana? 14 dienu atteikuma tiesības neattiecas uz pārtikas precēm, dzērieniem vai citu tūlītējam patēriņam mājsaimniecībā paredzētām precēm.