AtrisinātaMerkurita.lv - Krāpnieki

Krāpnieki
ievērosiet, ka interneta vietnē nav neviena speciālista vārda un uzvārda.
Kāpēc to slēpt, ja jau firma ir tika laba.
Vadīja prezentāciju par magnētiskā lauka terapiju un manai mammai pensionārei ar minimālo pensiju apvārdoja un pirkumu par 680 eiro sadalīja divos līzinga līgumos.
Mīļie līdzcilvēki stāstiet saviem vecākiem, lai neuzķeras uz tādiem krāpniekiem.
Lai preci varētu atdot vajadzēja samaksāt 120 eiro.
Iepriekš piedāvājām preci aizvest uz Rīgas biroju, kur bija kategoriski iebildumi, ka tā nevar, braukšot paši pakaļ. Atbraucot pakaļ precei piedraudēja, ka būs pašiem jāved uz rīgu.
Vēl pie tam ligita saukuma izterorizēja 120 eiro par ķīmisko tīrīšanu, kuru ļoti veikli noformēja par preču maiņu – iesmērējot spilvenu, kurš varētu maksāt ne vairāk par 30 eiro un firmas lietussargu. (120 eiro personām klāt esot pārskaitīju uz uzņēmuma kontu.) tā pat solīja, ka anulēs abus divus līzinga līgumus un mammai uz konta atskaitīs atpakaļ iemaksāto summu par apmēram 60 eiro.
Stāstiet saviem vecākiem, lai neuzķeras uz šiem krāpniekiem. Normālos apstākļos pensionārei ar minimālo pensiju nedotu līzingu.
Prece neatbist cenai, kuru jums būs jāmaksā.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Janita Vanda Valtere 28.12.2021

PADIES https://www.merkurita.lv pārstāvjiem par ātru situācijas noskaidrošanu un pārpratuma atrisināšanu saistībā ar manu mammu. Ar mani sazinājās uzņēmēja pārstāve un atrisinājām radušos pārpratumu. Atsaucu savu sūdzību.

G Gulbenietis 27.12.2021

Labi, no sākuma piemānija pensionārus. Bet pēc tam vēl iesmērēja lietussargu un spilvenu. Kur Jūs bijāt otrajā reizē. Ja večiem tik ļoti nav prāta, tad vnk neļaujiet neko bez konsultēšanās ar Jums pirkt. Tur jau ne firma vainīga, bet veču naivums un Jūsu vienaldzīgums..

MURAKAMI 28.12.2021

"'MAGNĒTISKĀ LAUKA TERAPIJU" vēl viena. Ej blakus tēmā, pie astroloģes...