www.sudzibas.lv Merkurita Merkurita/ Magnoflex

Merkurita - Merkurita/ Magnoflex

Es 2014. gada aprīlī devos uz prezentāciju. Talsu nov., Laidzes pag., ‘’Ķīvīškorogā ‘’ prezentāciju vadīja SIA MERKURITA pārstāve- Līga, kas ļoti interesanti stāstīja par Magnoflex produkciju. Pēc prezentācijas vēlējos padalīties ar savām kaitēm individuāli, jo tomēr nav ērti publiski sūdzēties par to kas un kā sāp. Līga mani uzklausīja un ieteica optimālāko variantu, lai atrisinātu manas problēmas. Protams ka sākumā neticēju un galvā mētājās domas: "Nu nepalīdzes man!", bet tā pat man nebija ko zaudēt, un iegādājos produktu (segu un visrmatraci). Nu jau pagājuši 4 mēneši kā guļu uz iegādātā matrača un apsedzos ar ērto un patīkamo segu. Jūtos izgulējusies, nemoca stīvums, tirpšana. Karstajā laikā pat nesvīdu guļot zem segas. Liels Paldies Ligai par sapratni un pretīmnākšanu un Merkuritai par kvalitatīvo produktu.

Atbilde no Merkurita Support Pārstāvja atbilde 25.05.2016

Paldies par Jūsu pozitīvo atsauksmi.

Z

P Peldnis 21.10.2016

Paši uzrakstījuši šo te safabricēto tekstiņu!
Kauna nav viņiem. Vecu cilvēku apkrāpēji!!

M Māris Budevičs 03.01.2017
Krāpšana

Divas stundas smadzenes kompostrēja, un beigās nekā...

P Pateicīgā63 22.03.2019
Pateicība

Paldies Merkuritas darbiniekiem! Ļoti pozitīvi cilvēki. Prezentācijā jutos kā svētkos! Esmu iegādājusies vilnas virsmatraci, spilvenu un segu. Miegs tik tiešām ir uzlabojies. Locītavas vairs nesāp. Arī mugurai ir daudz vieglāk. Paldies jums!

S Sudzibas.lv Admin 22.03.2019

Ventilators 22.03.2019

Parunājiet ar kolēģiem, lai vēl kāds ieliek atsauksmi. Baigi maz..

Ļoti gribu, lai šādu komentāru ir vairāk :)
Pārdеvējs©
Es arī gribu pateikties! Nopirku Magnoflex spilvenu lai uzlabotu smadzeņu darbību, un tiešām paliku gudrāks un sapratu, ka vairs nekad tādus s..dus nepirkšu

I igors9 06.04.2019
Atsauksme.

ES Pats iegādājos matraci ar magnētiem un spilvenu ar magnētiem 6 gadus atpakaļ. Es viņu iegādājos jo man bija veselības problēmas, nevarēju pagulēt un visu laiku bija japērk no aptiekas nevajadzīgas zāles lai sev palīdzētu bet iegādājoties matraci man tas vairāk nav jadara jo esmu vesels un izgulējies pateicoties magnētu terapijai. Paldies merkuritas kompānijai par šo produktu.

B BK 06.04.2019

Cik tev samaksāja, par šo murgu?

C critical thinker 06.04.2019

tiešām, ko dabūji par šo reklāmu? apenes ar magnētiem?

K Katharine Bogdanova 03.10.2020
Krāpniecíba

Krāpniecība ar naudu un nedot līgumu us rokām

S Sudzibas.lv Admin 22.01.2021