LV RU
www.sudzibas.lv Merkurita Magnoflex produkcija

Merkurita - Magnoflex produkcija

Mēs 4 pensionētas skolotājas bijām SIA Merkuritas prezentācijā pie konsultantes Marutas Bošas. Mūs gandarīja konsultas Bošas izsmeļošais stāstījums par magnetoterapijas iedarbību. Sapratām, ka ārstnieciski tas mums var palīdzēt gan miegam, gan mieram, gan citādi veselībai - sāpju mazināšanai. Īpaši mūs apmierināja bioenerģētikas mērījumi un to analīze. Nevar nepiekrist, ka šāda diagnostika un produkta iegādāšana var būt noderīga. Kaut sākumā ar zināmu skepsi, tomēr nolēmām pamēģināt. Liels pārsteigums, kad satiekoties secīnām - mums ļoti ļoti labāk klājas ! Un iegādājos to arī savam mīļam cilvēkam. Man bija problēmas ar miegu. Skan kā reklāmā, - taču tagad tiešām aizmiegu un guļu bez raizēm. Miegs ir dziļš un no rīta pamostos ņipra. Vēlam citiem to pašu ! Tas atmaksājas ! Tas ir ieguldījums mūsu pašu veselībā. Lasot sūdzības - kļūst skumji un neērti, jo saprotams, ka cilvēkam ir kaut kādas citas problēmas, kuras viņš noraksta izgāzdams žulti. Būsim vairāk pozitīvi ! Uzteiksim patiesi labo !

šp

Komentāri (7)

Gu guntagunta 04.09.2014

Gribētos zināt, kura skaolotāja par savu pensiju var atļauties to mēslu

Au Auseklis 04.09.2014

viņa ir tāda pati skolotāja kā es cirka mākslinieks ! Vakar viņas reklamēšanās pseidonīms bija Alločka un matracis esot uzlabojis viņas izeju, attiecīgi mazāk papīru tērējot !

Am amsord 18.10.2014

Mūs prezentācijā apstrādāja Anda Cine un kā vēlāk sapratām, jutāmies kā transā, kā būtu ko salietojušies. Komercaģentes čigāniskā pieja, urbjošais acu skatiens, iztaujāšanas veids...viss nostrādāja lai mēs nopirktu jebko, ko viņa reklamēja
Neļaujiet sevi psiholoģiski ietekmēt, nestāstiet par hobijiem un savu personīgo dzīvi, tas viņai nav jāzina. Viss ir daudz nopietnāk, nekā jūs domājat.

Netika uzrādīts arī vilnas sertifikāts un neteica cenu par katru preci atsevišķi, komplektā...tikai kopīgo. Cenas uzzināju tikai otrā dienā, kad bija jāparaksta galvenais līgums. Pirmais parakstītais dokuments bija avansa rēķins, neuzķerieteis ja jums draud ar soda naudu ...ja vēl neesat parakstījuši īsto līgumu...

firma Merkurita meģināja izspiest nesamērīgi augstu cenu par pāris sliktas kvalitātes kamieļvilnas segām un spilveniem 1848 eiro Aptaujājot draugus un radus, arī izlasot atsauksmes intenetā, laikus atguvos. Piemēram paziņa nopirka apakšsegu kura maksāja 539 Eiro. Atverot iepakojumu uz grīdas no segas bira gruži. viņa aiznesa segu apmainīt. Otra bija tāda pati un trešo reizi viņa negāja, jo necerēja ne uz ko labāku. Arī naudu firma neatdeva. Līdzīgas atsauksmes ir no vairākiem. Paldies visiem, kas dalāties ar saviem neveiksmīgo pirkumu stāstiem. Kur aitas, tur cirpēji...bet kuram gan negribas labas kvalitātes pirkumus? Latvija ir pārpludināta ar lētajām ķīniešu precēm. Tad nu lūk šī firma ir atradusi, kā atrast pircējus un psiholoģiski apstrādāt cilvēkus. Vispirms vakariņas, tad prezentācija un visbeidzot kaunināšana un dažāda veida, , uzbraucieni", ja neko nepērk..esiet uzmanīgi mīļie ...neiekrītiet šajās viltīgajās lamatās...

Si sieviete no laukiem 09.11.2017

Vairākus gadus atpakaļ arī es iegādājos izslavēto virsmatraci, ko reklamēja"Ievas veselībā" dažas lasītājas. Laikam jāliek pēdiņās arī vārds Reklamēja. Piekrītu, ka paši izplatītāji tās slavinošās reklāmas izplata. Par cik mani arī ir piemeklējušas vairākas dažādas veselības problēmas un jālieto daudz medikamentu, nolēmu, ka ar laiku tas atmaksāsies, jo nebūs jāpērk dārgie medikamenti, kas arī dara savu negatīvo darbu organismā. Nejūtu ne mazāko uzlabojumu savā veselībā! Piekrītu teicienam: "kur aitas, tur cirpēji!"

Am amsord 20.10.2014

pozitīvās reklāmas raksta paši darbinieki, no cilvēkiem sev apkārt neesmu dzirdējusi nevienu pozitīvu atsauksmi, bet negatīvo gan

Sa SAVA5 18.11.2017

GRIBU PADALITIES AR SAVU PIEREDZI PIEDALOTIES SIA MERKURITA PASAKUMA, ĻOTI SILTI MANI SAGAIDIJA UZNEMUMA PARSTAVE , BIJA ĻOTI LAIPNA, PATĪKAMA, MĒROT BIOENERGIJU PATEICA VISUS SAASINAJUMUS MANA ORGANISMĀ, JUTU KA ESMU KA UZ SKENĒŠANAS SEANSU, ĻOTI PĀRSTEIDZA!
ĻOTI VIENKĀRŠI UN SAPROTAMI PASTĀSTIJA PAR VACU VIRSMATRACI AR MAGNETU TERAPIJU, MĒS BIEŽI TAGAD DZIRDAM PAR ŠĀDU ĀRSTNIECĪBU, MANOS GADOS VESELIBA IR PATS VAJAKAIS POSMS UN NOLEMU PALIDZĒT SEV, JO LIDZ TAM BRIDIM, NAKTIS NEVAREJU GULĒT, REDZU KA VISI CILVEKI GUĻ, JO DZIVOJU DAUDZDZĪVOKLU MAJĀ A ES AIZMIGT NEVARU, UN ARI NAKTIS EDU, KAS ATSPOGOĻULOJAS UZ MANU SVARU, PALIKA GRUTAK UN GRUTAK, NEVAREJU ATRAST MIERU. SAKU GULĒT UZ VIRSMATRAČA AR MAGNETU TERAPIJU MAGNOFLEX, NAKTĪ VISPAR NEPAMODOS, UN NO RITA JUTU TADU VIEGLUMU, MOZUMU, UN NEBIJA STIVUMS KAULOS, ESMU ĻOTI PRIECIGA, PALDIES !

El Elmārs Boitmanis 15.04.2018

Paldies par komentāriem! Arī man, pašam nezinot un negribot, nācās saskarties ar šīs firmas MAGNOFLEX, ne visai, korekto mārketinga triku. Pirms kāda kultūras pasākuma Ventspilī jauna, simpātiska sieviete piedāvāja aizpildīt anketas, par piedalīšanos loterijā. Dabiskas ziņkāres un pūļa efekta iespaidā, arī es nolēmu izmēģināt savu veiksmi. Loterijā piedāvāja 3 laimesta variantus. Septiņas dienas sanatorijā divām personām, ceļojumu uz Horvātiju, vai naudas balvu. Es izvēlējos uzlabot savu veselību.
Pēc neilga laika saņēmu nezināmu zvanu. Zvanīja sieviete ar patīkamu balsi, vārdā Sidneja. Es vēl pabrīnījos par nedzirdēto sievietes vārdu, bet, vai mazums visādu brīnumu. Jaukā sieviete paziņoja: " Apsveicu! Jūs esat vinnējis loterijā, kuras anketu Jūs aizpildījāt Ventspilī." Tālāk sieviete teica ka paziņos laiku un vietu kur saņemt balvu. Par minētās firmas produktu prezentāciju netika minēts ne vārda.
Pēc laiciņa saņēmu īsziņu ar norādīto vietu un laiku, kur man jāsaņem balva.
Tālāk vis noritēja tieši tā, kā rakstīja iepriekšējos komentāros. Mūs veikli apvārdoja firmas MAGNOFLEX darbiniece un piedāvāja iegādāties viņu produkciju.
Palasot publikācijas, par šiem izstrādājumiem, rodas iespaids ka tie patiešām var būt veselībai noderīgi, bet nepieņemamas un neadekvātas šķiet to cenas un veids kā tie tiek reklamēti un izplatīti.
Par sava pirkuma īpašībām un lietderību vēl nevaru spriest, jo vēl neesmu to gana izmēģinājis. Pagaidām ceru, ka tiku cauri ar, salīdzinoši, nelielu robu budžetā, nedaudz pāri 100, EUR.
Nu ko - pirms nogriezt, vairākas reizes JĀNOMĒRA!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes