Merkurita - Magnoflex

Par magnoflex uzzināju skatoties raidījumu dzīvīte brīvdienās. Raidījumā ārsts un speciālists pastāstīja par magnētu terapijas ietekmi uz veselību.. Sākumā likās, vai tiešām šī magnētu terapija var palīdzēt ārstēt tik daudz dažādu slimību, bet noskatījos arī cilvēku labās atsauksmes par magnoflex produktiem, tāpēc izlēmu pamēģināt šo produktu, jo bieži sāp mugura un ir traucēts miegs.
Guļu uz magnoflex virsmatrača jau 5 mēnešus un izmaiņas ir jūtamas, guļu ļoti labi un pa nakti vairs nemostos, no rītiem jūtos moža, un muguras sāpes arī ir ievērojami mazinājušās. Esmu ļoti apmierināta ar iegādāto virsmatraci un nenožēloju, ka nopirku.
Paldies merkurita pārdošanas vadītājai, kas mani konsultēja pa tālruni un pastāstīja kā virsmatracis var palīdzēt manā gadījumā un atbildēja uz visiem maniem jautājumiem. :)

Dainis 25.08.2018

Pilnīgi piekrītu jums! Pēc Magnoflex magnētu terapijas man naktīs vairs neasiņo acis un arī krusti mājās negriežas uz otru pusi, paldies jums!

K Kristīne Legzdiņa 26.08.2018

Kad kaut kas labs notiek man par to prieks paldies par pilīti labestības